Barmanowo 5-7 VII 2019

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: barman_pl »

No i jak tam Panowie ? Co robimy ?
Bo na tą chwilę mamy tak ;)

1.Borek p/s
2.Jorgus p/s/n
3. Aniol p/s/n
4. Griszaa p/s/n
5. Barman
6. Tomek p/s

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1422
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: aniol310 »

niestety ja odpadam muszę jechać z siorą i nie wiem kiedy wrócę.

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: barman_pl »

Dobra... Chyba nie ma sensu... Odpuszczamy ;)

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Drabek »

barman_pl pisze:Dobra... Chyba nie ma sensu... Odpuszczamy ;)
Wyszło jak zwykle. Nie chcę tu pisać ale chyba pora dać sobie spokój z forum i modelami. Jaki jest sens Panowie tego modelowania? Żeby się czasami spotkać. Ale widzę że już jest lipa. Od od 2 lat. Szkoda Panowie. Ja rozumiem że są wakacje. Ale tak jest już cały czas. I teraz jest pytanie. Po co budować fajny placyk? Jak i tak prawie większość będzie to miała gdzieś. Lipa i tyle :oops:

Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Denis »

Drabek pisze:
barman_pl pisze:Dobra... Chyba nie ma sensu... Odpuszczamy ;)
Wyszło jak zwykle. Nie chcę tu pisać ale chyba pora dać sobie spokój z forum i modelami. Jaki jest sens Panowie tego modelowania? Żeby się czasami spotkać. Ale widzę że już jest lipa. Od od 2 lat. Szkoda Panowie. Ja rozumiem że są wakacje. Ale tak jest już cały czas. I teraz jest pytanie. Po co budować fajny placyk? Jak i tak prawie większość będzie to miała gdzieś. Lipa i tyle :oops:
Drabku ty zazwyczaj najwięcej o tym mówisz a nawet cię nie było na liście chętnych także przykładem nie swiecisz a szkoda.
Garażu z budowy modeli też nie zakładasz bo po co dziesiąty raz oglądać to samo tylko założysz z gotowym modelem. Jeśli będziemy mieć takie podejście do tematu to zamykamy go jutro i Elo. Mało co nowi wpadają na spota i to zauważyłem bo jak są już gaszeni bo ktoś po raz 15 zapytał się jaki silnik do napędu zastosować to najlepiej odpisać wszystko pisze na forum i na pewno będzie miał kilka dni wolnego żeby to studiować napisze grzecznie jaki i po temacie. To jak dostanie taka odpowiedź to też pewnie sobie pomyśli nie jadę na spota no będą nalatywac ba mnie jak żądam amatorskie pytanie. Nie obraz się Drabku ale ja to tak widze.

Ja osobiście z miłą chęcią bym wpadł ale też pracuje jest to okres urlopowy i nie dostałem wolnego no sorry

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: mongrel »

Jaki jest sens modelowania to każdy z osobna musi sobie odpowiedzieć i u każdego będzie inna odpowiedź. W dużym uproszczeniu rocznie przybywa około dwóch zdeklarowanych Kolegów jak ostatnio TiroManiak i Sztorm a teraz jest kolejny nowy Kolega Ten od przeróbki koparki. Niewiele ale to suche fakty. To też nie jest tak że każdy nowy jest tu 'lany po łbie'. Otrzymują pomoc doraźnie. Multum nowych użytkowników/posiadaczy modeli z pudełka nigdy nas nie odwiedzi bo wystarcza im to że mają i jeździ. Trzeba to rozgraniczyć. My znamy się już lata ale żeby się zintegrować na takim poziomie potrzeba lat, szczególnie przy około trzech spotach na rok. Jest Nas malutko i nigdy nie będzie dużo, oby nie było mniej. Sezon wakacyjny zawsze był problematyczny. Były próby organizowania spotów na długo przed i z marszu, wariantowania kilku terminów i głosowania. Zmiany te nie przyniosły rewolucji. Bywało już u Barmana kameralnie ale nikt z obecnych nie narzekał. Najważniejsze co chciałem powiedzieć to to że jest nas garstka i jak zaczniemy tak ze sobą rozmawiać czyja wina kto był a kto nie to się poróżnimy wzajemnie a wtedy to już dupa. Trzeba się oswoić z tym że nie pierwszy raz termin na spot upadnie mimo że coraz żadziej się zderzamy.

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Drabek »

Denis pisze:
Drabek pisze:
barman_pl pisze:Dobra... Chyba nie ma sensu... Odpuszczamy ;)
Wyszło jak zwykle. Nie chcę tu pisać ale chyba pora dać sobie spokój z forum i modelami. Jaki jest sens Panowie tego modelowania? Żeby się czasami spotkać. Ale widzę że już jest lipa. Od od 2 lat. Szkoda Panowie. Ja rozumiem że są wakacje. Ale tak jest już cały czas. I teraz jest pytanie. Po co budować fajny placyk? Jak i tak prawie większość będzie to miała gdzieś. Lipa i tyle :oops:
Drabku ty zazwyczaj najwięcej o tym mówisz a nawet cię nie było na liście chętnych także przykładem nie swiecisz a szkoda.
Garażu z budowy modeli też nie zakładasz bo po co dziesiąty raz oglądać to samo tylko założysz z gotowym modelem. Jeśli będziemy mieć takie podejście do tematu to zamykamy go jutro i Elo. Mało co nowi wpadają na spota i to zauważyłem bo jak są już gaszeni bo ktoś po raz 15 zapytał się jaki silnik do napędu zastosować to najlepiej odpisać wszystko pisze na forum i na pewno będzie miał kilka dni wolnego żeby to studiować napisze grzecznie jaki i po temacie. To jak dostanie taka odpowiedź to też pewnie sobie pomyśli nie jadę na spota no będą nalatywac ba mnie jak żądam amatorskie pytanie. Nie obraz się Drabku ale ja to tak widze.

Ja osobiście z miłą chęcią bym wpadł ale też pracuje jest to okres urlopowy i nie dostałem wolnego no sorry

Jeszcze się nie zdarzyło żebym założył garaż z gotowym modelem. Więc mnie oskarżaj. A co do listy to się nie wpisywałem bo mam tak blisko że mogę dojechać w 40 minut więc bez sensu jak nie nocuje. Jak widzisz mało się udzielam , bo mam swoje powody. Jak coś będę miał sensownego zrobionego to założę. :brawa

Awatar użytkownika
Jorgus
Kierowca
Posty: 1742
Rejestracja: 12 mar 2013, 23:04
Has thanked: 1 time

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Jorgus »

Drabek pisze:
A co do listy to się nie wpisywałem bo mam tak blisko że mogę dojechać w 40 minut więc bez sensu jak nie nocuje.[/quote]

I tu się z Tobą Kolego nie zgodzę...
Każda osoba na liście motywuje drugiego ;)

Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Denis »

Jorgus pisze:
Drabek pisze:
A co do listy to się nie wpisywałem bo mam tak blisko że mogę dojechać w 40 minut więc bez sensu jak nie nocuje.
I tu się z Tobą Kolego nie zgodzę...
Każda osoba na liście motywuje drugiego ;)[/quote]

Tu się Jorgi z tobą zgodzie

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Pawloosw »

To ja się jeszcze usprawiedliwię na zapas. Nie wpisywalem się na listę bo niewiem czy zdąże „wyleczyć rany” po tygodniowym urlopie nad morzem z 2 szkrabów. Do dziś śni mi się po nocach” - tata, a kupisz mi to?!? Proszęęę... „, do tego ciulowata sytuacja na złomie więc trzeba się z groszem liczyć bardziej niż zwykle.
Niewiem jak dla innych, ale dla mnie na pewno jakimś motywatorem było w końcu ogarniecie jakiegoś scenariusza jak to lubił organizować Pabloś. Żebym mial swiadomosc jadąc tyle km ze nie wiozę modeli tyle km żeby na miejscu zastanawiać się, czy je wogolw z bagaznika wyjmować :hehe Mamy dużo pieknych mpdeli na forum i zamiast to wykorzystac jak to maja w zwyczaju sasiedzi z zachodu, spoty ograniczamy do heheszek z popijawka i z elementami modelarstwa. A może by tak na odwrót? :D
Dziekuje za uwage. Nie zjedzcie mnie. :hehe

ODPOWIEDZ