Barmanowo 5-7 VII 2019

Relacje ze spotkań, eventów, aranżacji budów, wystaw itp.
Awatar użytkownika
Denis
Kierowca
Posty: 4029
Rejestracja: 18 lip 2013, 09:46
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Denis »

Pawloosw pisze:To ja się jeszcze usprawiedliwię na zapas. Nie wpisywalem się na listę bo niewiem czy zdąże „wyleczyć rany” po tygodniowym urlopie nad morzem z 2 szkrabów. Do dziś śni mi się po nocach” - tata, a kupisz mi to?!? Proszęęę... „, do tego ciulowata sytuacja na złomie więc trzeba się z groszem liczyć bardziej niż zwykle.
Niewiem jak dla innych, ale dla mnie na pewno jakimś motywatorem było w końcu ogarniecie jakiegoś scenariusza jak to lubił organizować Pabloś. Żebym mial swiadomosc jadąc tyle km ze nie wiozę modeli tyle km żeby na miejscu zastanawiać się, czy je wogolw z bagaznika wyjmować :hehe Mamy dużo pieknych mpdeli na forum i zamiast to wykorzystac jak to maja w zwyczaju sasiedzi z zachodu, spoty ograniczamy do heheszek z popijawka i z elementami modelarstwa. A może by tak na odwrót? :D
Dziekuje za uwage. Nie zjedzcie mnie. :hehe
Dobrze prawisz

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Drabek »

Podzielam zdanie

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Sogun »

brak czasu, rodzinka, obowiazki od co caly problem jak zawsze a i czasem kasy brakuje na głupie paliwo, jak sa checi to ni ma kasy albo czasu jak jest kasa to brak czasu i tak wkolko hahahah :) ale dobrze ze tu mozna pogadac , ale u Barmana to trza te tory jakos zrobic do kolejki czy juz zrobione? prawde mowiac zajrzalbym kiedy chociaz pogadac , browca posaczyc i pokukac na modele co dojadą :)

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: Drabek »

Właśnie. A może te tory byśmy dokończyli?

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Barmanowo 5-7 VII 2019

Post autor: barman_pl »

Drabek pisze:Właśnie. A może te tory byśmy dokończyli?
Będziemy kończyć w sierpniu ;)
viewtopic.php?f=30&t=4489

ODPOWIEDZ