Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Regulatory, sterowniki, serwa, pakiety itp.
Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: griszaa »

Takiego Drabka lubimy :ok :hehe

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: archie »

damianrc1 pisze:Już rozumiem, przepraszam za zamieszanie.Czyli to mocowanie idzie pomiędzy silnikiem a przekładnią.Moja wina nie doczytałem.
Po pierwsze, kolego nie przepraszaj. Nie wlaz nikomu w dupe bo pytanie nie jest przestepstwem. Pytasz a po to jest forum. Jak sie komus nudzi odpowiadanie to nie powinien odpisywac a nie wyskakiwac z cwaniackimi tekstami. <--- kropka
mauy-miu pisze:
damianrc1 pisze:Bardziej chodziło mi o mocowanie,jak to jest pokazane przek-adnia-modelcraft-vs-mfa-t329.html?hilit=MFA%20vs.%20Modelcraft
.Niestety Borek Twoje mocowanie mnie nie ratuje,ale dzięki za fatyge. :)
:he
Borek nie potrzebnie się wychylasz z gotowym rozwiązanie, które każdy stosuje i które widać na zdjęciach w garażach, ale trzeba do nich zajrzeć ;)
Kolego, poprzeglądaj garaże, tam jest wszyyyyyystko opisane ;)
pozdro
Po drugie drodzy koledzy, proponuje przejrzec wszystkie garaze i znalezc potrzebne informacje... bylo by to do zrobienia stosujac opcje "szukaj" ale jest pewien problem... 3/4 garazy ma w swoich zasobach achy i ochy a tresci niewiele nie mowiac o zdjeciach. Ja nie mam ochoty szukac przykladow ale kazdy na tym forum jakos zaczynal i powinien zrozumiec innych.
Drabek pisze:Ja pierdole ogarnij się :facepalm :P
Drabek a z czym? nie latwiej bylo napisac prosta odpowiedz? Tobie chyba nie... kpina i drwina... cwaniackie podejscie bo juz wiesz. Moze trzeba przejrzec Twoje pytania laika z przed kilku lat???

Pozdrawiam

PS. Nic mi sie nie odkleilo, poprostu zagrywki sa troche nie fair i prosze Szefa zeby tez na to spojrzal. Forum jest tez dla nowych i niedouczonych a nie dla starych wyjadaczy.

/EDIT
Takie tam... ortograficzne sprawy by Maciej Gramar Nazi.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: Sławek »

Zgadzam sie z tymi co piszą aby czytać i ogladać fotki na forum bo po to ono jest (jak oczywiscie jeszcze są przez te wszystkie wspaniałe hostingi ale juz mi sie znudzilo zachecanie do korzystania z forumowej galerii) jak również częściowo z twoją opinią. Nie należy przyzwyczajać leniów i ich wyręczać, ale nie mozna też kopać.
I tak obserwuje od kilku lat na różnych forach, że prawidłowość jest taka, że większośc tych co pucza innych jak powinni sie inni zachowywać wobec pytajacych nowych ludzi na forum, to jednoczesnie sami nie dzielą się jakoś ta wiedzą zbyt chetnie nowym ludziom - taka prawidlowość :)

Pozdr

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: archie »

Sławek pisze:Zgadzam sie z tymi co piszą aby czytać i ogladać fotki na forum bo po to ono jest (jak oczywiscie jeszcze są przez te wszystkie wspaniałe hostingi ale juz mi sie znudzilo zachecanie do korzystania z forumowej galerii) jak również częściowo z twoją opinią. Nie należy przyzwyczajać leniów i ich wyręczać, ale nie mozna też kopać.
I tak obserwuje od kilku lat na różnych forach, że prawidłowość jest taka, że większośc tych co pucza innych jak powinni sie inni zachowywać wobec pytajacych nowych ludzi na forum, to jednoczesnie sami nie dzielą się jakoś ta wiedzą zbyt chetnie nowym ludziom - taka prawidlowość :)

Pozdr
Czuje sie dotkniety :he bo przestalem radzic dosc dawno temu a wiekszosci tylko czytam.
Ale jest jeszcze jedna sprawa. Nasze forum jest odnajdywalne na wyszukiwarkach. Obecnie kazdy moze sobie przetlumaczyc lepiej czy gorzej kazdy tekst. Glupkowato bedzie to wygladalo tlumaczenie na inny jezyk naszych tekstow do zoltodziobow.
Jestem rowniez zarejestrowany na forum Brytyjskim i jest pewna rzecz... NIGDY nie napisano mi "poszukaj sobie", "ogarnij sie" itp nie mowiac o przeklinaniu. Albo dostane odpowiedz albo nie. Wtedy wiem ze mam szukac dalej... a tu sporo naklepane a informacji taki mix ze zoltodziob zzielenial :brawa
W ten sposob nie przyciagniemy nowych uzytkownikow...

i to nie temat na polemiki. Juz nic nie pisze.

Pozdrawiam Szefa.

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: Drabek »

archie pisze:
damianrc1 pisze:Już rozumiem, przepraszam za zamieszanie.Czyli to mocowanie idzie pomiędzy silnikiem a przekładnią.Moja wina nie doczytałem.
Po pierwsze, kolego nie przepraszaj. Nie wlaz nikomu w dupe bo pytanie nie jest przestepstwem. Pytasz a po to jest forum. Jak sie komus nudzi odpowiadanie to nie powinien odpisywac a nie wyskakiwac z cwaniackimi tekstami
mauy-miu pisze:
damianrc1 pisze:Bardziej chodziło mi o mocowanie,jak to jest pokazane przek-adnia-modelcraft-vs-mfa-t329.html?hilit=MFA%20vs.%20Modelcraft
.Niestety Borek Twoje mocowanie mnie nie ratuje,ale dzięki za fatyge. :)
:he
Borek nie potrzebnie się wychylasz z gotowym rozwiązanie, które każdy stosuje i które widać na zdjęciach w garażach, ale trzeba do nich zajrzeć ;)
Kolego, poprzeglądaj garaże, tam jest wszyyyyyystko opisane ;)
pozdro
Po drugie drodzy koledzy, proponuje przejzec wszystkie garaze i znalezc potrzebne informacje... bylo by to do zrobienia stosujac opcje "szukaj" ale jest pewien problem... 3/4 garazy ma w swoich zasobach achy i ochy a tresci niewiele nie mowiac o zdjeciach. Ja nie mam ochoty szukac przykladow ale kazdy na tym forum jakos zaczynal i powinien zrozumiec innych.
Drabek pisze:Ja pierdole ogarnij się :facepalm :P
Drabek a z czym? nie latwiej bylo napisac prosta odpowiedz? Tobie chyba nie... kpina i drwina... cwaniackie podejscie bo juz wiesz. Moze trzeba przejzec Twoje pytania laika z przed kilku lat???

Pozdrawiam

PS. Nic mi sie nie odkleilo, poprostu zagrywki sa troche nie fair i prosze Szefa zeby tez na to spojzal. Forum jest tez dla nowych i niedouczonych a nie dla starych wyjadaczy.
Sory ale ja o takie pierdoły nigdy nie pisałem. I nie podchodzę cwaniacko. Czytaj ze zrozumieniem.
Pisząc to nie chciałem ni kogo urazić. Sam mam doczynienia z laikiem i wszystko mu tłumaczę. Wiec nie piernicz głupot. :joint
I jak masz problem to napisz do Przyjaciółki :he :he

Przemo
Kierowca
Posty: 1924
Rejestracja: 24 gru 2011, 15:03

Re: Tamiya king hauler silnik rs540sh i co dalej?

Post autor: Przemo »

:P Drabek :ok
archie pisze:

Jestem rowniez zarejestrowany na forum Brytyjskim i jest pewna rzecz... NIGDY nie napisano mi "poszukaj sobie", "ogarnij sie" itp nie mowiac o przeklinaniu. Albo dostane odpowiedz albo nie. Wtedy wiem ze mam szukac dalej... a tu sporo naklepane a informacji taki mix ze zoltodziob zzielenial :brawa
W ten sposob nie przyciagniemy nowych uzytkownikow...
Archie nie porównuj nas do angoli :he my jesteśmy w Polsce i nas niektóre rzeczy po prostu wkur#iają.

ODPOWIEDZ