regulator do Tamiya man tgx

Regulatory, sterowniki, serwa, pakiety itp.
Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: mauy-miu »

Nie trzeba przechodzić podstaw, można od razu zrobić jak należy, ale ja też często idę drogą "błędu", z tym, że wyciągam graty z szuflady a nie kupuje nowych skoro wiem, że to nie to ;)
besos

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

Ale skąd mam wiedzieć czy to nie to skoro tego nigdy w ręku nie miałem ;) Ale spoko spoko. Bateryjka już jest i regulator. Będziemy niebawem testować model i zdawac relację z moich odczuć ;)

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: borek »

Twardziel 5 strona nikt się nie pokłócił, a zainteresowany Prawie robi test, na spocie też na oryginale polatałem i będę wiedział jaka jest różnica, każdy musi spróbować. To jak skręcenie kita każdy kiedyś skręca. Po mimo że przerobi, ale frajda i przyjemność bezcenna. :brawo :brawo

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

Borek ma rację. Każdy musi przejść przez kita ;) Zakładam że model Tamiya jest ok dla takiego leszcza na start jak ja :) Potem może będe kombinował z tym jak się uda. Póki co to miejsca mało na te zabawki w pokoju. Modele 1:87 dużo wygodniejsze pod tym względem ;)

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: mauy-miu »

W życiu nie skręcałem kita trucka :hehe
besos

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Drabek »

borek pisze:Twardziel 5 strona nikt się nie pokłócił, a zainteresowany Prawie robi test, na spocie też na oryginale polatałem i będę wiedział jaka jest różnica, każdy musi spróbować. To jak skręcenie kita każdy kiedyś skręca. Po mimo że przerobi, ale frajda i przyjemność bezcenna. :brawo :brawo
Kit fajna sprawa. ;) Ale nigdy więcej :P

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: borek »

mauy-miu pisze:W życiu nie skręcałem kita trucka :hehe
besos
Czas złożyć :he

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Rasalo »

Ja skręcałem kita Carsona i było słabo fchuj :ok
Budowa od podstaw jest dużo ciekawsza.

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

Widzę że ciągle chcecie mi obrzydzić set Tamiya, ale bądźcie spokojni. Nie dam się. Na razie kombinuje nad uchwytami pseudo zbiorników paliwa do ramy, celem wyrzucenia batteryboxa spod ramy.

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: barman_pl »

Pado - powiem Ci jedno ;)... Zrobiłem już kilka modeli w swoim życiu i... I jakieś pół roku temu kupiłem KIT'a Scanię i z czystej ciekawości złożyłem włącznie ze stockowym silnikiem - dlaczego ? Dlatego, że nigdy wcześniej tego nie robiłem :he... Fakt, że zaraz to rozebrałem i zrobiłem normalnie jeżdżący model ;).
Wcale w sumie Ci się nie dziwię, że chcesz najpierw złożyć stocka - nie będziesz tego musiał robić później :D...

Kup do tego jakikolwiek regiel - z 27T praktycznie wszystko sobie poradzi, nawet chińskie regle po 6$.
A ogólnie akurat jest, więc bierz w ciemno Tamiyowy TEU1BK - to taka klasyka i chyba każdy go miał ;)... Spokojnie da radę z 27T jak i z 55T czy 80T... A cena jak za ten regiel wzorowa :)...
http://allegro.pl/regulator-obrotow-tam ... 42452.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ