regulator do Tamiya man tgx

Regulatory, sterowniki, serwa, pakiety itp.
Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Drabek »

Będzie piękny driftowóz :P

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1422
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: aniol310 »

dokładnie :P
ja nawet nie dawałem 2 i 3 biegu

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

E może tak źle nie będzie :) zobaczymy po złożeniu. Teraz nawet nie wiem jak to chodzi na seryjnym ustawieniu.

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Sławek »

Bedzie, bedzie :)

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

No ale mając dual rate w nadajniku to chyba damy radę :)

Awatar użytkownika
Tomek
Moderator
Posty: 1923
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:00

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Tomek »

Nie, bo albo nie będzie jechał albo będzie zapier...

I nie próbuj głową muru przebijać i udowadniać nam, że może u Ciebie będzie inaczej.
Chłopaki już tyle modeli przerobili, że wiedzą co piszą.

Ale jeśli chcesz udowodnić że wiesz lepiej to działaj. A gdy model będzie działał zero-jedynkowo będzie ci wystarczało, to faktycznie dacie radę.

Ps. A skoro prosiłeś o poradę a i tak robisz po swojemu to po kiego grzyba w ogóle zakładałeś wątek?

Awatar użytkownika
Motyl
Kierowca
Posty: 586
Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Motyl »

Przecież poprosił tylko o pomoc w doborze regulatora do całkowicie stockowego modelu.

Działka zapewne duża to i sobie nawet na 3 biegu będzie śmigał :frank

Awatar użytkownika
pado
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 11 wrz 2015, 22:08
Has thanked: 16 times
Been thanked: 1 time

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: pado »

Tomku założyłem temat aby się czegoś dowiedzieć i zebrać opinie. Na pierwszej stronie pisałem że chodzi mi o dobór regulatora aby uruchomić model na seryjnym silniku. Koledzy radzą aby zmieniać silniki na 55T lub 80T itp. Rozumiem to i jestem w stanie to ztobić pod warunkiem że będę przynajmniej wiedział jak działa model na silniku 27T. Naogłądałem się paru filmików na YT i jakoś nie odniosłem wrażenia że modele sa tuningowane w zakresie silników - choć może tak być(brak info o tym). Jeśli ocenię że model na seryjnym silniku juździ jak rajdówka wtedy pozmieniam silniki. Teraz jakoś mi trudno uwierzyć w to że Tamiya taką kichę zaprojektowała że niby model ciężarówki a śmiga jak auta do driftu.
Z drugiej strony na dzień dzisiejszy moje wymagania są minimalne. Chcę uruchomić auto i się bawić z 3 letnim synem na działce. Ja Manem a dla niego Bruder. Tu póki co pełny realizm nie jest najważniejszy. Pewnie że mogę zrobić model z najwyższej półki, ale w tym celu trzeba znać pewne zasady/prawa i dostępność części jakie oferuje rynek. Budując pierwszy model rc w skali 1:87 nie miałem pojęcia od czego zacząć. Dziś jak patrzę na pierwszy model Jelcza i ostatni Mana to sobie myślę że to niebo i ziemia. Myślę że i tutaj będzie podobnie. Pierwsza zabawka to testy i nauka. Potem winno być lepiej. Ale jak piszę/myślę trzeba mieć jakiś pkt odniesienia. Moim ma być seryjny model Tamiya Man Tgx. Wiem że jak mi się znudzi to go przerobię...

Awatar użytkownika
markus713
Kierowca
Posty: 229
Rejestracja: 10 kwie 2016, 16:31

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: markus713 »

I gucio jest , składaj baw się a potem rozbieraj go i modyfikuj według uznania :england

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: regulator do Tamiya man tgx

Post autor: Arcidiablo »

pado pisze:Tomku założyłem temat aby się czegoś dowiedzieć i zebrać opinie. Na pierwszej stronie pisałem że chodzi mi o dobór regulatora aby uruchomić model na seryjnym silniku. Koledzy radzą aby zmieniać silniki na 55T lub 80T itp. Rozumiem to i jestem w stanie to ztobić pod warunkiem że będę przynajmniej wiedział jak działa model na silniku 27T. Naogłądałem się paru filmików na YT i jakoś nie odniosłem wrażenia że modele sa tuningowane w zakresie silników - choć może tak być(brak info o tym). Jeśli ocenię że model na seryjnym silniku juździ jak rajdówka wtedy pozmieniam silniki. Teraz jakoś mi trudno uwierzyć w to że Tamiya taką kichę zaprojektowała że niby model ciężarówki a śmiga jak auta do driftu.
Z drugiej strony na dzień dzisiejszy moje wymagania są minimalne. Chcę uruchomić auto i się bawić z 3 letnim synem na działce. Ja Manem a dla niego Bruder. Tu póki co pełny realizm nie jest najważniejszy. Pewnie że mogę zrobić model z najwyższej półki, ale w tym celu trzeba znać pewne zasady/prawa i dostępność części jakie oferuje rynek. Budując pierwszy model rc w skali 1:87 nie miałem pojęcia od czego zacząć. Dziś jak patrzę na pierwszy model Jelcza i ostatni Mana to sobie myślę że to niebo i ziemia. Myślę że i tutaj będzie podobnie. Pierwsza zabawka to testy i nauka. Potem winno być lepiej. Ale jak piszę/myślę trzeba mieć jakiś pkt odniesienia. Moim ma być seryjny model Tamiya Man Tgx. Wiem że jak mi się znudzi to go przerobię...
słusznie :brawo

ODPOWIEDZ