Sterownik automatu do nakręcania zegarków

Regulatory, sterowniki, serwa, pakiety itp.
Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Sterownik automatu do nakręcania zegarków

Post autor: Maciek »

Obrazek

Revo7
Kierowca
Posty: 96
Rejestracja: 04 lut 2016, 08:30

Re: Sterownik automatu do nakręcania zegarków

Post autor: Revo7 »

Sławek pisze: W tzw. międzyczasie zbudowałem wiele urządzeń elektronicznych ale, że mam embargo na wstawianie na forum wszystkiego co nie związane z truckami więc ich tu nie prezentuję :)
Taaa, a posty kolegów powyżej świadczą o czymś innym - kazdy chętnie pozachwyca się twoimi projektami, a większość pewnie sama chętnie równiez by je wykonała, w tym i ja :oops: zawsze troche interesowała mnie elektronika, a od kiedy złozyłem CoreXY X3D "odblokowałem" się i staram dalej w to brnać w miare możliwości. Także, popieram zdanie innych - wrzucaj projekty, albo linki gdzie opis się znajdzie, chwal się zdolnościami i nie patrz na
zacofanych, stetryczałych troglodytów,
Sławek pisze:Jak będą chętni to opisze krok po kroku proces projektowania oraz wykonania płytek, ale to już nie na tym forum :)
Jeszcze się pytasz :pala ... przecież to oczywista oczywistość :eyes

Teraz jak pokazałeś zasilacz laboratoryjny to już nie ma przebacz - musisz założyć temat :jezor , przecież to jedno z podstawowych narzedzi w warsztacie - jakie ułatwienie życia :D

także czekamy :cool

Awatar użytkownika
Radzik
Kierowca
Posty: 4884
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:45
Been thanked: 1 time

Re: Sterownik automatu do nakręcania zegarków

Post autor: Radzik »

Sławku jesteś nie możliwy :eyes
Nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz :smajlik ale wychodzi Ci to zajebiście :brawo
Chętnie i ja zobaczę co tam zrobiłeś nowego :ok

ODPOWIEDZ