Re: Volvo FH16
: 04 lis 2025, 18:29
Szanowni, zastanawiam się nad sprzedażą obu swoich modeli. Czy ktoś jest w stanie z grubsza wycenić moje ulepy na podstawie relacji z budowy? Może ktoś byłby zainteresowany odkupieniem.
Ciężarówki Tamiya, maszyny budowlane, pojazdy leśne i inne RC
https://rctruck.pl/forum/