Volvo N12

Trucki old school, zabytkowe, vintage w skali 1:14
Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

Po przerwie ...
Zrobiłem porządki i na froncie zostawiłem Patrola i Volviaka. Patrząc realnie race trucka nie będę robił, coś co sam nie wiem co ale coś wymyślę, może po prostu będzie to ciągnik i chyba to najbezpieczniejsza opcja bo wiadomo, podpiąć można wszystko do każdej dziedziny.

Z budą jeszcze poczekam ale w wózek na zakupy można pakować fanty.

Pozdr

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Volvo N12

Post autor: mauy-miu »

:yahoo
Pozdro

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: Volvo N12

Post autor: Pablo »

No i prawidłowo, volviak jedyny w swoim rodzaju i powstać powinien, gwarantuje że volvo odda ci włożony czas i kasę przyjemnością chwil spędzonych w terenie w moim towarzystwie rzecz jasna. :he
A czy to ciągnik czy zgrabny burtowiec to już sprawa drugorzędna. A może cysterna?
Ja tęsknie za powrotem do lasu, samemu mi się nie chce wozić dłużyce, ale na dwie volvinki to już inna inszość :he

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

Przyda się 1/14, gdyby nie fakt, że mam rozpoczętych bud full z różnych dziedzin i skali to bym zaczął dziergać Zetrosa w 1/14 ale to by już trącało fraszką, co do ciągnika to jestem niemal przekonany, właśnie z uwagi na naczepy, które definiują przeznaczenie. tarcica jest spoko :ok

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

Na warsztat dalszy ciąg budy volvo N12 idzie, Patrol skończony, odratowany, czeka na dogodny moment i malowanko.
Ależ to Volvo pikulinka :D robiłem pod standard szerokości tamiya ciągników także roboty z całym modelem nie powinno być wiele po ukończeniu budy. (zazdrość bierze jak się patrzy na ostatnie spoty 1/14) ;)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

Falstart :D
No nie jestem jeszcze gotowy, na spociki jakiegoś gotowca za nabędę, niekoniecznie ciężarówkę. Temat umiera na razie.

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

mały up volvo co prawda kabinę postawiłem kilka miesięcy temu ale w garażu braki. zostało w zasadzie zrobić dach i plecy, kabina gotowa plus detale.

ObrazekUntitled by Bandziortrial, on Flickr

Pozdr

Awatar użytkownika
luki
Kierowca
Posty: 1630
Rejestracja: 03 lip 2012, 15:18

Re: Volvo N12

Post autor: luki »

A następny będzie merc jak w Dysney ?

Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Posty: 1898
Rejestracja: 29 paź 2012, 10:33
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times

Re: Volvo N12

Post autor: Bandi »

luki pisze:A następny będzie merc jak w Dysney ?
Disney?

volvo na 100% niebawem skończę, mało zostało to aż wstyd, odpalać raczej nie będę Volviaka po drodze będę robił Zetrosa bo od kiedy 1:14 zawitało pełna gębą u PL to miałem na niego chrapkę i tu rozważam odpalenie nawet :P ale to Ikarus ma jeździć, chciałbym żeby moja przygoda z nim zakończyła się sukcesem i choć 1 testdrajwem u Zipego po tych rewelacyjnych drogach :brawa

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Volvo N12

Post autor: griszaa »

Disney = t r i a l

Zablokowany