Prace rozpoczęły się półtorej roku temu. Pierwsza kabina powstawała ze spienionego pcv. Niestety brak wiedzy z klejenia tego materiału spowodował że kabina trafiła do kosza
Jelcz 317
Jelcz 317
Model od którego zaczęła się historią i chęć posiadania Jelcza w skali 1/14 RC.
Prace rozpoczęły się półtorej roku temu. Pierwsza kabina powstawała ze spienionego pcv. Niestety brak wiedzy z klejenia tego materiału spowodował że kabina trafiła do kosza
. Pozniej wjechał hips i jakoś "poszło". Całą uwczesna wiedzę na temat klejenia i modelowania czerpałem z rozmów przez massenger z Drabkiem, Kubą F, Jarkiem T. Za co im bardzo dziękuję. Obecnie więcej osób dzieli się wiedzą i doświadczeniem 
Prace rozpoczęły się półtorej roku temu. Pierwsza kabina powstawała ze spienionego pcv. Niestety brak wiedzy z klejenia tego materiału spowodował że kabina trafiła do kosza
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8198
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Jelcz 317
Dla mnie zrobienie takiej kabiny i detali to czysta abstrakcja
Gratulacje wykonania
Tak jak pisze Sogun - to jest jeden z tych rodzynków, a nie kolejna Scania z zestawu 
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times
- borek
- Traktorzysta
- Posty: 5304
- Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 49 times
Re: Jelcz 317
Super model, wielkie brawa dla Ciebie. Widać duży wkład włożony w prace. Mam nadzieje że będzie nam dane zobaczyć go na spotkaniu modelarskim.
- czolgruski
- Kierowca
- Posty: 502
- Rejestracja: 09 kwie 2021, 19:18
- Has thanked: 6 times
- Been thanked: 19 times
- Pawloosw
- Kierowca
- Posty: 10005
- Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
- Has thanked: 32 times
- Been thanked: 25 times
Re: Jelcz 317
Woow, kolejny ekstra oldtimerek na forum. 
Świetna robota, gdybys użył cienszego hipsu do przetloczen na drzwiach/karoserii bylo by „perfecto - mucha nie siada”, a tak jest tylko „pięknie az maly mieknie”.
Świetna robota, gdybys użył cienszego hipsu do przetloczen na drzwiach/karoserii bylo by „perfecto - mucha nie siada”, a tak jest tylko „pięknie az maly mieknie”.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.