Strona 3 z 3
Re: Jelcz 317
: 13 gru 2022, 14:46
autor: wajha1983
Fajnie to sobie wykombinowałeś

Re: Jelcz 317
: 13 gru 2022, 20:57
autor: Bruno
Dzięki za miłe słowa będą ukojeniem dla poparzonych palców od lutowania 🫣

Blacha gięta na giętarce do blachy. Z tego co pamiętam 0,5mm. Ogólnie ta część modelu pochłonęła najwięcej nerwów. Do tej pory nie umiałem lutować i dalej nie umiem ale już mniej błędów robię.
Zawiasy do burt bocznych chętnie zastąpił bym jakimiś gotowcami ( pochłonęły dużo czasu i nie jestem zadowolony z efektu ) ale jak narazie nie znalazłem nic ciekawego.
Re: Jelcz 317
: 13 gru 2022, 21:10
autor: aniol310
Mam małe zawiasy, jutro ci podam wymiary. Są wykonane chyba z mosiądzu.
Re: Jelcz 317
: 08 maja 2025, 19:43
autor: Bruno
Odświeżę temat.
Tak wygląda Jelcz po skończeniu.
Kolejne już w trakcie.
Re: Jelcz 317
: 08 maja 2025, 19:58
autor: Drabek
Piknie Panie. Trochę błędów jest w samej kabinie.

Re: Jelcz 317
: 08 maja 2025, 20:27
autor: Bruno
Minimalne 🫣
Re: Jelcz 317
: 08 maja 2025, 20:53
autor: Maciej
Kawał dobrej roboty, robi wrażenie

na kabinach Jelcza się nie znam, ale dla mnie kipa jakby za krótka?
Re: Jelcz 317
: 08 maja 2025, 21:45
autor: Pawloosw
Takich klasyków nam trzeba
Macieju, one takie pokraczne, krotkie wychodzily.
Re: Jelcz 317
: 11 lip 2025, 09:45
autor: mongrel