Koszulki forumowe.
- Sogun
- Kierowca
- Posty: 1499
- Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
- Has thanked: 33 times
- Been thanked: 25 times
Re: Koszulki forumowe.
coś takiego
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8198
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Koszulki forumowe.
Taka mała uwaga - koszulki farbują, nawet w 40 stopniach. Nie wiem czy tylko przy pierwszym praniu, ale ja przytomnie włożyłem ściereczkę do wyłapywania kolorów i to mi uratowało pranie 
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8198
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Koszulki forumowe.
Wszystkie te koszuleczki powstają w Azji w nie wiadomo jakich warunkach. Pranie takiej koszulki po zakupie to podstawowa sprawa jesli ktoś dba o zdrowie swoje i rodziny.
- borek
- Traktorzysta
- Posty: 5304
- Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
- Has thanked: 20 times
- Been thanked: 49 times
Re: Koszulki forumowe.
Skóra się poci i wchłania wszystko co ją okrywa, często zdrowy styl życia mija się w klapkach za 12zł.Lub warunkami pracy codziennej.
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8198
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Koszulki forumowe.
Więc chociażby dlatego warto uprać te koszulki żeby puściły nadmiar barwnika - po spoceniu się nie zafarbują człowieka na niebiesko.
- Sogun
- Kierowca
- Posty: 1499
- Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
- Has thanked: 33 times
- Been thanked: 25 times
Re: Koszulki forumowe.
delikatne toto właśnie przymierzyłem , trzeba bedzie zakładać tylko do zdjęcia 
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times
Re: Koszulki forumowe.
Ja nawet do zdjęcia nie założę bo nie mam takiego pasa żeby się ścisnąć i w nią wejść...
- Andreas
- Maszynista
- Posty: 807
- Rejestracja: 22 wrz 2016, 14:07
- Has thanked: 1 time
- Been thanked: 14 times
Re: Koszulki forumowe.
dałem do prania i prasowania, potem przymiarka,
jak się nie zmieszczę to hasło do odchudzania-"nie żreć"
jak się nie zmieszczę to hasło do odchudzania-"nie żreć"