Strona 4 z 4

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 13:04
autor: Maciej

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 13:05
autor: TiroManiaK_2006
Dobra ściągnę na laptopie i wrzucę na palucha. Może jutro do nich podjadę i coś się rozeznam.

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 13:10
autor: Sogun
no musowo jest zeby na placyku wszyscy mieli te same koszulki z Logo bo chyba nikt sie forum nie wstydzi :P no i czapki rzecz jasna czy tam kapelutki jakieś , polary tez by sie przydaly forumowe, przeca to zakup na pare lat

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 13:15
autor: Hauler
Wyślę ci potem pliki z logo bo te co dał Maciej nie sa najwyższej jakość

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 13:21
autor: Sogun
Hauler pisze:
02 lip 2023, 13:15
Wyślę ci potem pliki z logo bo te co dał Maciej nie sa najwyższej jakość
Sławek dasz rade do Listopada te sygnalizatory do wahadła zrobić? to byśmy zabrali na targi, a moze jakie przejscie dla pieszych czy skrzyzowanie tez wyposazyc daloby rade w takiego bajery? chetnie bym dokupil oprocz tych do wahadełka takie same ale na dlugich słupkach na przejscie dla pieszych , to by sie zabieralo na takie imprezy o Falkowie nie wspomne ;)

Re: Koszulki forumowe.

: 02 lip 2023, 14:37
autor: Hauler
Sogun pisze:
02 lip 2023, 13:21
Hauler pisze:
02 lip 2023, 13:15
Wyślę ci potem pliki z logo bo te co dał Maciej nie sa najwyższej jakość
Sławek dasz rade do Listopada te sygnalizatory do wahadła zrobić? to byśmy zabrali na targi, a moze jakie przejscie dla pieszych czy skrzyzowanie tez wyposazyc daloby rade w takiego bajery? chetnie bym dokupil oprocz tych do wahadełka takie same ale na dlugich słupkach na przejscie dla pieszych , to by sie zabieralo na takie imprezy o Falkowie nie wspomne ;)
Jasne już prawie zrobione w przeciągu tygodnia będa gotowe