nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Zamówienia zbiorowe ze sklepów internetowych, ebay itp.
Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: mauy-miu »

:frank
Jako, że coraz więcej osób chciałoby coś wyciąć, coś wydrukować itd. dogadałem się z szefową, że co jakiś czas będę sobie zostawał w firmie i ciął na ploterze coś, mogę też wydrukować coś na folii mat lub błysk jakby ktoś coś chciał coś...i coś na banerze...np jakąś coś plandekę w całości na naczepę czy coś...coś

W skrócie, co jakiś czas myślę, że raz na 1,5miesiaca (gdyż praca nie jest moim ulubionym miejscem...można by rzec, że praca trzyma mnie przy życiu...bez niej umarłbym ze szczęścia :he ) będę zostawał i ciął rzeczy dla Was za pestki i frytki.

Jeżeli chcecie sobie wyciąć lub wydrukować cokolwiek to dajcie znać, mogę pomóc przy projekcie itd.

1) Ploter...mogę wyciąć co tam chcecie, loga firm, emblematy, grafiki na naczepy, naklejki, znaki drogowe, nr rejestracyjne na kipę...etc
mogę obrać, posklejać do kupy parę warstw itd, wszystko do obgadania na pw...nie gryzę

2) Druk solwentowy...pliki wysyłam do zaprzyjaźnionej drukarni i drukuję na folii błysk lub mat, można w ten sposób zrobić np grafiki na całe naczepy, loga firm itd...nie patrzcie na ebaya http://www.ebay.pl/itm/160500129141?ssP ... 1423.l2648" onclick="window.open(this.href);return false; bo cena zabija...za taki zestaw z przygotowaniem to max 3 paczki fajek jak kto pali...i frytki.

3) Druk na banerze...na forum nie widziałem jeszcze naczepy z plandeką ale może ktoś coś kitra po cichu pod biurkiem...w każdym razie druk na banerze to nic innego jak druk...na banerze...można w całości zrobić plandekę do naczepy/przyczepy czy co tam sobie zamarzycie, mogę pomóc przy załadunku...tfu, wróć, przy projekcie...albo jakby ktoś chciał sobie zrobić namiot sponsora albo nie wiem trasę to mu wydrukuję ulicę np. nie gryzę.


jeżeli będzie zainteresowanie to machnę parę klimatycznych, odprężających filmików jak i co się do czego lepi takich jak ten



a jak ktoś nie będzie chciał to może mi wysłać coś do wyklejenia albo nakleję na spienione pcv i wyśle gotowe np boki naczepy...wszystko do uzgodnienia...nie gryzę...chłopców.

poza tym dorzucam do paczki transfer żeby sobie dać radę i służę pomocą o każdej porze dnia i nocy...zapytajcie Barmana :P

to tyle...myślę, że będę zbierał projekty i pomysły do końca przyszłego tygodnia, żeby dać czas do namysłu a później wytnę wszystko za jednym razem i tyle.
jak coś to pw...nie gryzę :P

ObrazekObrazek

pozdro

edit, obiecane filmy :)
czyli:

1) przy małych rzeczach zalecam to...a także dla nowicjuszy, sposób pierwszy


2) dla bardziej zaawansowanych i większych wycinek można obrać przed transferowaniem, lepiej widać co i jak i gdzie się nakleja...tu zostawiłem małe środki liter na koniec bo tak jest łatwiej


3) i coś dla Archiego czyli jak zrobić logo z paru warstw np...


jakby ktoś coś, jakby nie wiedział, mogę coś nakręcić... nie gryzę ;)

poza tym przyrząd, którego używam...rakala, można zastąpić np końcówką linijki czy węższą stroną karty kredytowej z nałożoną za koniec chusteczką, nie dusimy za mocno, z wyczuciem ;)
pozdro

aha i jakby ktoś nie ogarniał transfera, który dokładam to można go zastąpić taśmą malarską ;)
a transfer jest wielokrotnego użytku i można go czyścić przyklejając folię klejem do kleju transfera i pocierając...wtedy brud po oderwaniu zostanie po stronie kleju z folii :)

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: archie »

Pięknie, cudnie, bosssko! ...tylko jeszcze nie mam pomysłu na nakliepki. Ale jak wiemy że nie gryziesz to będziemy pytać

Ps. ..a buuuuzi? :D

obejżałem film i jesli na filmie to Ty, to już nie chcę buzi bo masz zarost i drapiesz... :D :D :D

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: mauy-miu »

buzi mogę dać.."w ryj dać mogę dać" :he
pozdro

p.s to ja :jezor

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: archie »

:he Tak na poważnie. Będę myślał co bym chciał mieć za nakliepki na mojej Scanii. Odezwę sie i przekalkulujesz ile paczek fajek będę musiał zorganizować i frytek :)

Najabardziej sie cieszę, że jestem sam bo jak widzę zainteresowanie kiepskie i mogę sobie powymyślać i na dodatek mam wrażenie że termin ostatecznej decyzji zostanie trochę odłożony co nie ukrywam będzie mi bardzo na rekę :)

A buzi i tak nie chciałem... jestem żonaty :jezor

Tak na marginesie, miałes okazje pomacać tą pseudo blache ryflowaną co wysłałem do Czubiego?

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: Pablo »

Ja nie posiadam się z radości i dalej myślę co bym chciał :yahoo

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: Drabek »

Muszę pomyśleć. Fajna sprawa :ok

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: mauy-miu »

archie pisze: Tak na marginesie, miałes okazje pomacać tą pseudo blache ryflowaną co wysłałem do Czubiego?
jeszcze nie :P i lampek też jeszcze w rączce nie miałem :P
pozdro

p.s. to też mnie boli
http://www.scaleart-shop.de/Constructio ... 10eb70b929" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.scaleart-shop.de/MAN/Namepla ... 10eb70b929" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.scaleart-shop.de/Model-Compo ... ::763.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
czubi
Kierowca
Posty: 1321
Rejestracja: 24 cze 2012, 21:04
Been thanked: 2 times

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: czubi »

mauy-miu pisze:
archie pisze: Tak na marginesie, miałes okazje pomacać tą pseudo blache ryflowaną co wysłałem do Czubiego?
jeszcze nie :P i lampek też jeszcze w rączce nie miałem :P
pozdro

To się Pan weźmie , się Pan zapakuje i ruszy dupsko :P ile można czekać ? :he

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: barman_pl »

czubi pisze:
mauy-miu pisze:
archie pisze: Tak na marginesie, miałes okazje pomacać tą pseudo blache ryflowaną co wysłałem do Czubiego?
jeszcze nie :P i lampek też jeszcze w rączce nie miałem :P
pozdro

To się Pan weźmie , się Pan zapakuje i ruszy dupsko :P ile można czekać ? :he
Lampki i tak są u mnie, więc też zapakuj dupsko w autko i przyjeżdżaj :P

Pozdr.

Awatar użytkownika
archie
Kierowca
Posty: 1695
Rejestracja: 26 sty 2012, 20:58

Re: nalepki naklejki, cięcie wydruki sruki banialuki

Post autor: archie »

barman_pl pisze:
czubi pisze:
mauy-miu pisze:
archie pisze: Tak na marginesie, miałes okazje pomacać tą pseudo blache ryflowaną co wysłałem do Czubiego?
jeszcze nie :P i lampek też jeszcze w rączce nie miałem :P
pozdro

To się Pan weźmie , się Pan zapakuje i ruszy dupsko :P ile można czekać ? :he
Lampki i tak są u mnie, więc też zapakuj dupsko w autko i przyjeżdżaj :P

Pozdr.
A Luki ma problem z przesyłką z HK... w Polsce to jeszcze dłużej trwa :P

ODPOWIEDZ