Jakiś czas temu (czyli pewnie na jesieni) upalałem z Rasalo Range Rovera i przy jego sprzęcie RR był sporo wolniejszy. Nawet porządnego wejścia bokiem na szutrze nie szło zrobić.
Więc pomyślałem o zmianie zębatki. Niestety obudowa skrzyni mocno ogranicza zmiany. Więc pozostała zmiana silnika. Tu znów problemem był dedykowany regulator HobbyWing XERUN, który już nie jest produkowany, a ma dedykowaną złączkę łączącą ten regulator tylko z silnikami XERUN AXE (i to starszej nieprodukowanej już generacji). Po dłuższych poszukiwaniach znalazłem pasujący silnik 2700 kv (wcześniej miałem 1200 kv więc zmiana spora, ponad 100 % szybciej).
20260115_091159 [SMALL].jpg
Trzeba więc znów było pruć pół modelu świeżo złożonego po naprawie świateł.
20260115_093823 [SMALL].jpg
20260115_093825 [SMALL].jpg
20260115_093923 [SMALL].jpg
20260115_094506 [SMALL].jpg
Porównanie silników:
20260115_094639 [SMALL].jpg
Udało się na styk z miejscem pod maską bo nowy dłuższy:
20260115_111355 [SMALL].jpg
Model złożony:
20260115_100610 [SMALL].jpg
20260115_111350 [SMALL].jpg
I był testowany z miesiąc temu, działa, jest lepiej
20260207_123110 [SMALL].jpg
20260207_123255 [SMALL].jpg
20260207_123536 [SMALL].jpg
20260207_123753 [SMALL].jpg
