Tu się witamy ...

Nowy na forum? Przedstaw się tutaj.
Awatar użytkownika
arkgru
Kierowca
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2016, 04:49

Re: Tu się witamy ...

Post autor: arkgru »

Cześć!

Nazywam się Arek i.. W drodzę do mnie są 2 Tamiya Trucki, pewnie będe potrzebował Waszej pomocy w ich odbudowie - stąd moje zainteresowanie forum. RC trucka chciałem od zawsze, ale zawsze były inne wydatki ;)

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Maciej »

:welcome

W tym biznesie wydatki są jak tlen :hehe

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1424
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 27 times
Been thanked: 16 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Sogun »

witaj Arek :) kity tamiyi sie nie buduje tylko sklada wg obrazkowej instrukcji ;) zycze pwodzenia i ciekaw jestem co to za ciężarówy bedziesz mial, spoko mozna to skladac z browarkiem obok ,schody zaczynają sie pozniej jak bedziesz chciał to przerabiać po swojemu, a swoja drogą zarejestrowales sie 2 lata temu a dopiero teraz sie ujawniles? :) znaczy sie na czajniku siedziałeś ;) witaj w klubie bankrutów :D

Szakal95

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Szakal95 »

Cześć jestem Michał wracam do zabawy z modelami na koncie tylko trialowe modele

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7775
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Maciej »

Szakal95 pisze:Cześć jestem Michał wracam do zabawy z modelami na koncie tylko trialowe modele
Cześć jestem Maciej i wolę jak pisząc posty używa się przecinków i kropek bo bez nich zdanie staje się mało czytelne i można mieć problemy z interpretacją a przecież wszystkim nam tu chodzi o to żeby sie dobrze rozumieć skąd jesteś skąd się dowiedziałeś o forum witamy

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: griszaa »

:he

Awatar użytkownika
Maxu30
Kierowca
Posty: 2825
Rejestracja: 14 lis 2013, 10:46
Been thanked: 3 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Maxu30 »

Maciej pisze:
Szakal95 pisze:Cześć jestem Michał wracam do zabawy z modelami na koncie tylko trialowe modele
Cześć jestem Maciej i wolę jak pisząc posty używa się przecinków i kropek bo bez nich zdanie staje się mało czytelne i można mieć problemy z interpretacją a przecież wszystkim nam tu chodzi o to żeby sie dobrze rozumieć skąd jesteś skąd się dowiedziałeś o forum witamy

Witaj Michale.

Macieju przed "a" w połowie zdania powinien być przecinek, tak mnie uczyli w szkole. :tease

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Rasalo »

A mnie uczyli, ze kropka powinna być na końcu :he

Awatar użytkownika
migrys
Kierowca
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2018, 22:02

Re: Tu się witamy ...

Post autor: migrys »

Witaj. Jestem Ryszard i zacząłem zabawę z Arduino. Chciałbym wykonać dla siebie zgrzewarkę ogniw opartą o Arduino Nano,

Awatar użytkownika
Szybkii
Kierowca
Posty: 57
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:52

Re: Tu się witamy ...

Post autor: Szybkii »

Witam. Na imię mam Patryk. Na forum zaglądam od jakiegoś czasu. Fascynuje mnie to co tutaj pokazujecie i sam coś próbuje montować, narazie nie ma się czym chwalić, czas pokaże co będzie dalej. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ