
Tu się witamy ...
- Glaptus
- Kierowca
- Posty: 4
- Rejestracja: 28 mar 2026, 22:46
Re: Tu się witamy ...
Czołem.
Wojtek z tej strony. Wlasnie przeswitchowuje sie z RC samolotowego (lotnisko aeroklubu od kilku lat ogrodzone i raczej tylko na 1:1 juz) na samochodowe. W budowie Star 4x4 na starym podwoziu RC4WD i pomysl na konwersje U300 Dickie na naped 4x4 " jak u ludzi".
Wojtek z tej strony. Wlasnie przeswitchowuje sie z RC samolotowego (lotnisko aeroklubu od kilku lat ogrodzone i raczej tylko na 1:1 juz) na samochodowe. W budowie Star 4x4 na starym podwoziu RC4WD i pomysl na konwersje U300 Dickie na naped 4x4 " jak u ludzi".
- bobek1297
- Kierowca
- Posty: 7
- Rejestracja: 26 paź 2014, 19:26
Re: Tu się witamy ...
Hej założyłem kiedys konto i rzadko byłem.Teraz chciałbym zacząć cos działać z koparkami hydraulicznymi .cl Co polecacie na początek i haki budżet trzeba szykować ???
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8198
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Tu się witamy ...

To pytanie na miarę: a ile kosztuje samochód?
Jeśli ma być hydraulika to można zacząc od samodzielnego druku 3d projektu przygotowanego pod hydro, albo kupić już gotowca na hydro.
Nie ma górnego pułapu - nawet kilkadziesiat tysięcy zlotych.
Natomiast wg mojej wiedzy jeśli ma być koparka na hydro to zaczynamy nawet z drukowaną od 4-5 tysięcy.
Na forum masz na giełdzie 2 koparki na hydro do kupienia.
- odkurzacz14
- Kierowca
- Posty: 3
- Rejestracja: 04 cze 2026, 20:01
Re: Tu się witamy ...
Witam wszystkich rcManiaków, mam 30 lat i dalej nie dorosłem
dlatego zabawki są nie odłącznym elementem mojego życia, jak nie te to inne
. Do zobaczenia na zlotach !