Strona 368 z 368

Re: Tu się witamy ...

: 23 mar 2026, 14:19
autor: wajha1983
:england

Re: Tu się witamy ...

: 05 kwie 2026, 16:28
autor: Glaptus
Czołem.
Wojtek z tej strony. Wlasnie przeswitchowuje sie z RC samolotowego (lotnisko aeroklubu od kilku lat ogrodzone i raczej tylko na 1:1 juz) na samochodowe. W budowie Star 4x4 na starym podwoziu RC4WD i pomysl na konwersje U300 Dickie na naped 4x4 " jak u ludzi".

Re: Tu się witamy ...

: 21 maja 2026, 14:53
autor: bobek1297
Hej założyłem kiedys konto i rzadko byłem.Teraz chciałbym zacząć cos działać z koparkami hydraulicznymi .cl Co polecacie na początek i haki budżet trzeba szykować ???

Re: Tu się witamy ...

: 22 maja 2026, 09:00
autor: Maciej
:welcome
To pytanie na miarę: a ile kosztuje samochód?

Jeśli ma być hydraulika to można zacząc od samodzielnego druku 3d projektu przygotowanego pod hydro, albo kupić już gotowca na hydro.
Nie ma górnego pułapu - nawet kilkadziesiat tysięcy zlotych.
Natomiast wg mojej wiedzy jeśli ma być koparka na hydro to zaczynamy nawet z drukowaną od 4-5 tysięcy.

Na forum masz na giełdzie 2 koparki na hydro do kupienia.

Re: Tu się witamy ...

: 04 cze 2026, 20:07
autor: odkurzacz14
Witam wszystkich rcManiaków, mam 30 lat i dalej nie dorosłem :D dlatego zabawki są nie odłącznym elementem mojego życia, jak nie te to inne :). Do zobaczenia na zlotach !