LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 8198
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 64 times
Been thanked: 112 times

LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: Maciej »

Mówię jak jest :he

Dośc długo to trwało, ale udało się - dzięki Głowie mam nowiutką pachnącą kopareczkę hydro produkcji LESU, mianowicie model SK 500, który jest wzorowany na Kobelco SK 500.
20240826_173931 (Kopiowanie).jpg
Parę informacji:
- waga coś ok 18 kg
- 6 kanałów na rozdzielaczu,
- 80 % hydro na miedzi
- 12 kanałowy odbiornik,
- dźwięk (chyba Kabolite, taki sam jak ma Burza w swojej koparce)
- światełka
- hydrauliczne szybkozłącze na osprzęt
- 2 wolne sekcje hydro na dodatkowy osprzęt.

Za koparką dostałem aparaturę Flsky Paladin EV - tj. z gimbalami. Taką samą(a jednak nie do końca) mam w Fendt. Różnią się brakiem jednego pokrętła potencjometru w tej koparkowej.
20240826_181812 (Kopiowanie).jpg

Do tego pakiecik 3S 5200 mAh. Już sobie domówiłem 8000 mAh.

Dali też wydruk instrukcji, wkrętaki LESU, przewód zapasowy hydro i jakąś śmieszną ładowarkę do pakietów gdzie ładuje się przez złącze balansera. Były też naklejki. Model RTR ze skonfigurowaną apką.

20240826_174548 (Kopiowanie).jpg
20240826_174711 (Kopiowanie).jpg
20240826_174816 (Kopiowanie).jpg
20240826_175352 (Kopiowanie).jpg
20240826_175854 (Kopiowanie).jpg
Tak to wyglądało po rozpakowaniu:
20240826_175042 (Kopiowanie).jpg
Jedna imitacja anteny GPS była ułamana, ale już podkleiłem:
20240826_175109 (Kopiowanie).jpg
20240826_175124 (Kopiowanie).jpg
Ogólnie poupychane tam jak u cyganki w tobołku, byle nigdy nie zaczęła podciekać :he

20240826_175639 (Kopiowanie).jpg
20240826_175736 (Kopiowanie).jpg
20240826_175759 (Kopiowanie).jpg
20240826_180010 (Kopiowanie).jpg
20240826_180025 (Kopiowanie).jpg
20240826_180030 (Kopiowanie).jpg
20240826_180245 (Kopiowanie).jpg
20240826_180401 (Kopiowanie).jpg
20240826_180411 (Kopiowanie).jpg
20240826_180739 (Kopiowanie).jpg


Pokleiłem lepy:
20240829_135648 (Kopiowanie).jpg
20240829_142657 (Kopiowanie).jpg
20240829_142703 (Kopiowanie).jpg
20240829_142955 (Kopiowanie).jpg
Dałem operatora, który miał być traktorzystą do Case:
20240831_124315 (Kopiowanie).jpg
20240831_124325 (Kopiowanie).jpg

Reszta fotek luzem. Nie bardzo chce mi się i mam czas z nią gdzieś iść w piach, pierwsze testy na spocie. Zamówiłem też już skrzynię na wymiar.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bruno
Kierowca
Posty: 81
Rejestracja: 14 cze 2021, 14:10
Been thanked: 1 time

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: Bruno »

Potężna maszyna. Gratuluje zakupu 💪🏼

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10005
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: Pawloosw »

:o

Zaszalałes Mecenasie. :brawo
Wygląda mega pro, jeszcze chłodniczka oleju, mozesz na uslugi jezdzic z nią zarobkowo. :hehe

Awatar użytkownika
storm87
Kierowca
Posty: 479
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: storm87 »

Gratulacje 🥳🥳

Awatar użytkownika
Sogun
Kierowca
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2017, 07:58
Has thanked: 33 times
Been thanked: 25 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: Sogun »

gratki zakupu Macieju :ok :brawo jakoś mi mniej żal tej Twojej ładowarki skoro jej miejsce zajęła tak zacna maszyna, oj bedzie sie działo na Fałkowie :he ;) :ok

Awatar użytkownika
TiroManiaK_2006
Kierowca
Posty: 1491
Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 17 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: TiroManiaK_2006 »

Maciej gratki zakupu. Oby działał bez awarii :friends
Maszyna bardzo fajnie wygląda. Jedyny minus to wcale nie ten na akumulatorze tylko ten kulawy emeryt rencista jako Operator. Tak jak pisałeś on miał być do traktora i niech tak zostanie...... :he

Awatar użytkownika
darknes9111
Kierowca
Posty: 50
Rejestracja: 24 kwie 2022, 20:57
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: darknes9111 »

Ładna maszyna, gratulacje. Sam muszę się wziąć za mój model, mam nadzieje ze w końcu znajdę trochę czasu :D

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14623
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 24 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: Sławek »

Fajniusi sprzęt :ok

Awatar użytkownika
czolgruski
Kierowca
Posty: 502
Rejestracja: 09 kwie 2021, 19:18
Has thanked: 6 times
Been thanked: 19 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: czolgruski »

Gratki zakupu, sprzęt prezentuje się świetnie :ok
Warto było czekać :he

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1469
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 52 times
Been thanked: 7 times

Re: LESU SK 500 czyli KOBELCO SK 500

Post autor: mongrel »

Można by powiedzieć że to model kompletny przy którym już nic poza naklejkami nie trzeba robić. Oby długo służyła i bez problemów. Gratulacje.

ODPOWIEDZ