LIEBHERR 934 B

Awatar użytkownika
Robert
Kierowca
Posty: 1814
Rejestracja: 18 kwie 2014, 13:33

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Robert »

:hehe
no trzeba będzie okucie na drzwi zrobić :P

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10990
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: griszaa »

to co przebranzawiasz sie ? nie bedzie kopania grobów tylko sru do lasu ? no ladnie ladnie ...

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Rasalo »

Ej, a kto mi będzie ładował wagoniki :pala

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10990
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: griszaa »

to ja jeszcze powiem tak ..... A twoja kopalnia jest MOJA ... :pała

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Pablo »

Las długo chodził mi po głowie aż mnie osaczył. Lada moment do lasu będzie Staliniec, czeka przyczepa wyładowana drewnem, niebawem będzie ciężarówka do lasu. I jeszcze jeden wynalazek ;) :cisza

Ale koparka pozostanie nadal koparką Myślę że chwytak będzie można odpiąć jak łychę. Zamontowanie łychy z powrotem to 10 sekund. Jest tylko jeden niepasujący klocek do układanki. Mowa o Titanie 8x8 z naczepą rozszczepialną. Nie zmieści mi się do Dzima jak wejdę w las. Dlatego powoli rozejrzę się za sprzedażą. :frank

Awatar użytkownika
Jorgus
Kierowca
Posty: 1743
Rejestracja: 12 mar 2013, 23:04
Has thanked: 1 time

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Jorgus »

Pablo pisze:Trochę się sprawy skomplikowały. Obiecałem Jarusiowi pierwokup Liebherra i się nie wycofuje tylko, że perspektywa sprzedaży troszkę się oddaliła :scratch . Ale do rzeczy mam kumpla co pracuje w Nadleśnictwie Kolbudy pod Gdańskiem oglądał moje filmiki i rzekł... ,,-fajny ten Liebherr, mamy takiego u siebie w Kolbudach. Ja na to - i co kopiecie groby? nie no ma dożywotni etat u nas. Ładuje pryzmy drewna na auta i przyczepy. A to co pytam- nie macie HDS'ów na ciężarówkach a on na to, że starta czasu. Koparka wszędzie wiedzie poukłada załaduje i takie tam. Przesłał mi foty i wystarczyło żebym się podpalił :he
liebherr kolbudy.jpg
pazur front.jpg
pazur.jpg




Podstawowe zasady BHP w postaci osłony kabiny są, więc trzeba ją od czasu do czasu zainstalować w lesie.



Nie ma problemu Panie Pablosku ..... To ja w takim razie myślę o wannie do Mańka ....

Aaaaaa wczoraj pierwszy raz kopałem nową koparką w firmie Volvo EC180 z rotorem i powiem szczerze że na opanowanie tego ustrojstwa trzeba troszkę czasu :D .....

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Pablo »

zazdraszczam :ok

Awatar użytkownika
luki
Kierowca
Posty: 1630
Rejestracja: 03 lip 2012, 15:18

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: luki »

Ty lepiej zmień samochód a nie Titana będziesz sprzedawał :brawa

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10990
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: griszaa »

luki pisze:Ty lepiej zmień samochód a nie Titana będziesz sprzedawał :brawa

:hehe

Awatar użytkownika
Pablo
R.I.P 1971-2018 [*]
Posty: 9679
Rejestracja: 08 sty 2012, 20:20

Re: LIEBHERR 934 B

Post autor: Pablo »

Benon jesteś wielki yes Sprawiłeś że święta w tym roku przyszły szybciej. :ok Dzięki.
A dla osób nie w temacie powiem, że do przekładni RB modelcraftów nastąpiła wymiana silników na czołgowe 380 I teraz koparka może wszystko. Nie ma że jest grząsko i silniki stają. Jadą jak Ruskie na Berlin Prędkość zależy od operatora. Jest moc i precyzja. Niech żyją czołgi. :frank

ODPOWIEDZ