Aku do wkrętarki Bosch

Narzędzia modelarskie, maszyny CNC, tokarki itp.
Awatar użytkownika
Benon
Kierowca
Posty: 1215
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:08

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Benon »

sławek pisze:
Benon pisze:Również miałem PSR-a i jeden aku wytrzymał 3 miesiące, drugi pół roku. Wymieniłem aku i po roku padł regulator we włączniku. Z mojego doświadczenia polecam zielonych Bosch-y :nie
Polecasz ? :scratch
Nie napisało mi się "nie" :szydera

NO NO NO nigdy więcej :nie

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Sławek »

Tak myślałem :he

Awatar użytkownika
czayo
Kierowca
Posty: 929
Rejestracja: 17 wrz 2012, 14:37

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: czayo »

Moim zdaniem świetny zakup. Będziesz Pan zadowolony :ok

Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Posty: 9778
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:24
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: barman_pl »

No właśnie... a ja mam PSR12 od 6 lat i nic się z nim nie dzieje... przerobiła całą budowę domu i działa nadal jak szalona ;)... Teraz ostatnio aku już nie domaga, bo wytrzymuje po naładowaniu jakieś 15 minut, no ale co wymagać od taniej wkrętarki która ma ponad 6 lat :)

Pozdr.

Awatar użytkownika
aniol310
Kierowca
Posty: 1425
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:23
Been thanked: 2 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: aniol310 »

zielona seria jest dla użytku rzadkiego czytaj patrz na mnie ale nie rusz mnie :)

niebieski mam w firmie i nawet w studzienkach kołki wiercę bez udaru, jeśli chodzi o piłę to ciołem nią rurę 3/4 cala bez problemu

Awatar użytkownika
Benon
Kierowca
Posty: 1215
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:08

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Benon »

barman_pl pisze:No właśnie... a ja mam PSR12 od 6 lat i nic się z nim nie dzieje... przerobiła całą budowę domu i działa nadal jak szalona ;)... Teraz ostatnio aku już nie domaga, bo wytrzymuje po naładowaniu jakieś 15 minut, no ale co wymagać od taniej wkrętarki która ma ponad 6 lat :)

Pozdr.
Michał bo to jest jeszcze stara seria. Teraz takich już nie robią. Mam szlifierkę kątową Black&Decker-a ma już 12 lat. Pocięła całą stal na budowie, pocięła 200mb kątownika zimno-giętego na 3 płoty, zrobiła kilka balustrad, zbudowała quada i milion innych rzeczy. Wymieniałem tylko łożyska 2 razy. Działa super do dziś (to ta z warsztatu co nią zawsze tnę :D

Teraz popularnych narzędzi dla majsterkowiczów tak trwałych nie robią bo to jest nie ekonomicznie nieuzasadnione. Jak się zepsuje to kupisz nowy a tak kupisz raz i stracą klienta :he

U mnie budował dom murarz "starej daty" i powiedział, że kiedyś cement też był lepszy. Jak rozbijalem betony z lat 70-80-tych to w środku były niektóre aż fioletowe. A teraz? Szkoda gadać :nea

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Sławek »

Sprzęcik dotarł :) po pierwszych oględzinach robi bardzo dobre wrażenie, 2 biegi, płynna regulacja obrotów, uchwyt wiertarski, regulowane sprzęgło, to podstawowe różnice na plus, w stosunku IXO :)
Jak na razie jestem bardzo zadowolony :ok

Awatar użytkownika
Benon
Kierowca
Posty: 1215
Rejestracja: 26 lut 2012, 11:08

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Benon »

Poka, które kupiłeś :friends

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Sławek »

Teraz jestem na naradzie, wieczorem wstawie fotki, ale kupiłem Boscha GSR 10,8 LI http://allegro.pl/bosch-wkretarka-gsr-1 ... 15876.html" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14537
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 22 times

Re: Aku do wkrętarki Bosch

Post autor: Sławek »

Ktoś mnie pytał jak ona się ma rozmiarami do IXO ;)
IMG_7399201212121529.JPG
Jest tak mniej więcej dwa razy cięższa od IXO, niestety, ale coś za coś, z tym, że i tak nie można powiedzieć, że jest ciężka ;) aku się już ładuje ;) Czayo podpowiedział, że aku pasuje do innych narzędzi wiec w przyszłym roku dokupię sobie jeszcze coś do niej ;)

Rejestracja produktu na stronie Boscha się powiodła, znaczy, że produkt oryginalny :he no i mam 3 lata gwarancji door to door ;)
Jak na razie jestem bardzo happy z zakupu yes

Pozdr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ