Strona 4 z 4

Re: TBS-Mini

: 11 gru 2022, 21:05
autor: aniol310
Takie same ustawienia w 2 zakładce. Zwróć uwagę na guzik na jednem jest DEMO a na drugim play

Re: TBS-Mini

: 07 wrz 2023, 13:40
autor: tziobro
Witam.
Zakupiłem chińskiego klona TBS mini. Jakoś udało mi się ogarnąć dźwięki. Kolejny krok to światła. Jest jakiś tutorial lub samouczek po polsku który pokaże jak to ustawić ? Chodzi mi głównie o samoczynne uruchamianie świateł stop przy zatrzymaniu modelu i samoczynne włączanie kierunkowskazów przy skręcie. Jak to ustawić.
Pozdrawiam.

Re: TBS-Mini

: 08 wrz 2023, 11:50
autor: wajha1983
tziobro pisze:
07 wrz 2023, 13:40
Witam.
Zakupiłem chińskiego klona TBS mini. Jakoś udało mi się ogarnąć dźwięki. Kolejny krok to światła. Jest jakiś tutorial lub samouczek po polsku który pokaże jak to ustawić ? Chodzi mi głównie o samoczynne uruchamianie świateł stop przy zatrzymaniu modelu i samoczynne włączanie kierunkowskazów przy skręcie. Jak to ustawić.
Pozdrawiam.
Takich opcji nie posiada tbs. Mozesz miec swiatla włączane na przełączniku 1-0, jest kilka rodzaju swiatel jak swiecace i mrugajace w różnych trybach, ale nigdy nie beda działały domyślnie.
Poszukaj tu na forum, dawno temu nagrlem taki filmik jak yo zrobic