Toyota Hilux

Modele pojazdów osobowych i dostawczych w skali 1:14, np. Rastar
Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Toyota Hilux

Postautor: Bandi » 27 mar 2019, o 10:19

Kupiłem wpl c24 tylko dlatego że skala pasuje jako tako pod 1/14 i dlatego że to hilux bo lubię. Dobrze, że kupiłem dwa, po dwóch dniach połamane 4 wały i 4 x mosty zmielone, wpadłem na pomysł żeby po dywanie jeździć i klękło, durny ja :facepalm

Na chwilę obecną złożyłem dwie ramy do kupy żeby był cięższy, zamontowałem serwo jak należy dałem elektronikę,reg, redox 45 i apkę trackstara. Model czy tam zabawka jeździ bardzo fajnie i do czasu połamania wszystkich podzespołów fajnie można się pobawić. linki plastikowe wymieniłem na metalowe (kilka starych snapów, pręt m3 ). Czekam na metalowe dyfry i wały, jak to da radę to będę upgrejdował dalej, być może wytnę ramę przynajmniej z 4mm blachy, do czasu kiedy to waży niewiele to nie ma mowy o frajdzie z jazdy, to podskakiwanie doprowadza o palpitację serca. Wersja stockowa to totalna porażka, bez jaj, tylko nadwozie broni ten model. Trochę pomalowałem żeby nie był cały taki niebieski, z zewnątrz i wewnątrz. Drugą budę przerabiam troszkę, dokończyłem nadkola przednie, wyciąłem grill, przestawiłem lustra, obniżam podłogę paki.
nadwozie choć momentami fajniejsze od tamiya w kwestii wierności oddania proporcji to jakość odlewu dramatyczna, liczne deformacje plastiku, bez szpachlowania ny dy rydy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowań: 155 razy

Re: Toyota Hilux

Postautor: barman_pl » 27 mar 2019, o 14:22

Noo... zajebiste są... Jeszcze za tą cenę :)
Ja mam takiego... jeździłem w różnych warunkach i jeszcze nic nie złamałem :he

rps20180218_222717.jpg

Ale za to Hauler fajnie koło urwał :he :brawa

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ポーランドのバーテンダー
Awatar użytkownika
Bandi
Kierowca
Podziękował: 4 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postautor: Bandi » 27 mar 2019, o 14:47

Farmer musi być :brawa
Ale pojechał dalej, cały hilux :he
coś z moimi nie tak, dodatkowo ten nylonowy hex nabity na ośkę, mogę kręcić palcami więc od nowości było 3WD ... no i te niby łożyska :jeb kot się może przecisnąć miedzy ośką a panewką :he ale dokładnie, za tą kasę pełna satysfakcja, fajnie że są opcje ulepszenia w metal wałów, dyfrów itd. co prawda za koszt całego modelu jeden upgrade ale fajnie :brawa
Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Podziękował: 93 razy
Otrzymał podziękowań: 155 razy

Postautor: barman_pl » 27 mar 2019, o 14:53

No dokładnie... też muszę chyba zakupić zestaw full metal :brawa
ポーランドのバーテンダー
Awatar użytkownika
Gogoon
Kierowca