Kolejkowo Gliwice

Infrastruktura, architektura, dioramy, maszyny i urządzenia itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
redin
Kierowca
Posty: 2034
Rejestracja: 21 sie 2012, 23:34
Been thanked: 22 times

Kolejkowo Gliwice

Post autor: redin »

Hej hej ;) Jesteśmy świeżo po rozmowach w Kolejkowo Gliwice, a więc sprawa wygląda następująco:
-Właściciel wyraził chęci na budowę toru dla modeli w skali 1:14, dostanę na meila plany w formacie cad, i będziemy mogli stworzyć go pod siebie, do dyspozycji mamy około 200 m2 ( jeżeli się przyjmie to będziemy mogli mieć o wiele więcej ) - dostaniemy swoje zamknięte pomieszczenie "serwisowe" gdzie bedziemy mogli dłubać przy modelach i zostawiać je gdybyśmy gdzieś wybyli :), będzie również toaleta. Na hali ciepło, obok tor do driftu.

Oczywiście nasze spoty całkowicie bezpłatne, możemy jeździć ile chcemy :)

Lokalizacja Kolejkowa jest bardzo fajna - jest to Europa centralna w Gliwicach, zaraz przy Autostradzie A4, co jest też dużym plusem bo wszystkie sklepy, knajpy mamy pod ręką :)

Oni liczą na naszą pomoc przy zaplanowaniu całego placyku, jak tylko dostanę pliki Cad to wrzucę tutaj zwymiarowany placyk i można by rozplanować co i jak :)

Co o tym myślicie, jak Wam się to widzi ? Poniżej zdjęcia terenu, który mamy do dyspozycji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: borek »

Kto prowadzi rozmowy, wy razem czy maxu czy ty.? Temat fajny na zimowe spoty i ładne tereny płaskie do polatania cukierkowymi wypieszczonymi moodelami. to duży plus :ok . Te 200 to mamy we własnym zakresie rozplanować i uzbroić czy ewentualnie zatwierdzić plan i zorganizować dodatki. :scratch Jak to się ma plac robiony jest na stałe czy ma on być w jakiś sposób składany, powierzchnia 200m2 koszty sa duże chociażby ogrzewania. Czy będzie tor otwarty kto przyjdzie ten jeżdzi?

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: Maciej »

Tylko jaką oni mają z tego korzyść, że nam udostępniają miejsce na placyk?
Sam pomysł jak najbardziej :ok

Awatar użytkownika
redin
Kierowca
Posty: 2034
Rejestracja: 21 sie 2012, 23:34
Been thanked: 22 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: redin »

borek pisze:Kto prowadzi rozmowy, wy razem czy maxu czy ty.? Temat fajny na zimowe spoty i ładne tereny płaskie do polatania cukierkowymi wypieszczonymi moodelami. to duży plus :ok . Te 200 to mamy we własnym zakresie rozplanować i uzbroić czy ewentualnie zatwierdzić plan i zorganizować dodatki. :scratch Jak to się ma plac robiony jest na stałe czy ma on być w jakiś sposób składany, powierzchnia 200m2 koszty sa duże chociażby ogrzewania. Czy będzie tor otwarty kto przyjdzie ten jeżdzi?

Dzisiaj akurat rozmawialiśmy z właścicielem - Ja, Maxu i Hauler :)

Co do cukierkowych modeli - niekoniecznie, w planach jak najbardziej kopalnie są przewidziane i ciężki sprzęt :D nie wiem czy dokładnie 200 m czy więcej, jak dostane plany to sie policzy, trzeba by rozplanować całość, oni mają doświadczenie w robieniu makiet także budynki itp zrobią. Plac będzie zrobiony na stałe, tor będzie otwarty dla wszystkich, z wyjątkiem dni w które My mamy spoty - wtedy tylko widzowie.

Co do korzyści dla nich, to będą mieli swoje modele, które będą odpłatnie wypożyczane

Awatar użytkownika
Maciej
Site Admin
Posty: 7774
Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
Has thanked: 57 times
Been thanked: 71 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: Maciej »

No to wygląda na to, że zayebiście :ok Ja myślałem, że to barter - możecie śmigać po placu modelami, ale będziecie jak w zoo - publiczność patrzy :hehe

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: borek »

:brawo A i teraz mam pełną wiedzę na ten temat. Fajnie bo plac moze być ekstra i niezależny od pogody, I infrastruktura też zrobi swooje, :brawo :brawo :brawo

Awatar użytkownika
redin
Kierowca
Posty: 2034
Rejestracja: 21 sie 2012, 23:34
Been thanked: 22 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: redin »

Maciej pisze:No to wygląda na to, że zayebiście :ok Ja myślałem, że to barter - możecie śmigać po placu modelami, ale będziecie jak w zoo - publiczność patrzy :hehe
Tak poniekąd będzie, widzowie będą, ale nie będą nam wchodzić na tor, a i będziemy mieć swoją kanciapke gdzie nikt niema dostępu prócz nas :)

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: griszaa »

Pomysl super ... czekamy na plany

Awatar użytkownika
Maciek
Moderator
Posty: 3940
Rejestracja: 07 sty 2012, 21:21

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: Maciek »

Fajnie :ok

Awatar użytkownika
mauy-miu
Śpioch
Posty: 5873
Rejestracja: 01 maja 2012, 22:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Kolejkowo Gliwice

Post autor: mauy-miu »

Dla mnie bomba, jak każdy kolejny placyk :ok

ODPOWIEDZ