Masz telekomunikacyjny 1:14
: 16 lip 2025, 14:51
Siemanko
Jeszcze jeden zaległy temat. Jakoś przez zimę i wiosnę wyrysowałem maszt telekomunikacyjny w skali 1:14.
Oczywiście jest uproszczony, ale zależało mi na efekcie kratownicy. Wysokość ok. 190 cm.
Obecnie stoi na placyku w Fałkowie
Jeszcze jeden zaległy temat. Jakoś przez zimę i wiosnę wyrysowałem maszt telekomunikacyjny w skali 1:14.
Oczywiście jest uproszczony, ale zależało mi na efekcie kratownicy. Wysokość ok. 190 cm.
Obecnie stoi na placyku w Fałkowie