Strona 1 z 1

Masz telekomunikacyjny 1:14

: 16 lip 2025, 14:51
autor: Maciej
Siemanko :friends

Jeszcze jeden zaległy temat. Jakoś przez zimę i wiosnę wyrysowałem maszt telekomunikacyjny w skali 1:14.

Oczywiście jest uproszczony, ale zależało mi na efekcie kratownicy. Wysokość ok. 190 cm.

Obecnie stoi na placyku w Fałkowie :frank

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 16 lip 2025, 14:57
autor: Pawloosw
Bylem, widzialem, robi wrazenie. Dobra robota Mecenasie. :ok

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 16 lip 2025, 18:11
autor: aniol310
A ja mam nawet dźwig aby go postawić :)

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 16 lip 2025, 21:25
autor: coolibeer
Dawaj na Cults3d chętnie wspomogę kolegę

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 18 lip 2025, 05:59
autor: Maciej
Maszt jest na Cultsach już od jakiegoś czasu: https://cults3d.com/en/3d-model/game/1- ... tion-tower

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 28 paź 2025, 10:03
autor: adammKI
Jak to 5G to teraz kury sąsiadów przestaną jajka znosić :)

Ciekawy projekt

Re: Masz telekomunikacyjny 1:14

: 23 sty 2026, 21:02
autor: wajha1983
Mecenas nie przestaję zaskakiwać :brawo