Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
- TiroManiaK_2006
- Kierowca
- Posty: 1491
- Rejestracja: 08 sty 2018, 11:21
- Has thanked: 19 times
- Been thanked: 17 times
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8196
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Kawał dobrej roboty z loko
ale czy nie przekombinowałeś z torami? Te podkładki będą się dociągąć do szyny? Czy to tylko imitacja śrub?
- Motyl
- Kierowca
- Posty: 596
- Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 6 times
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Można łapkami dociągać szynę, ale poprzez gwózdek, a na jego łebek kleić imitację nakrętki. Za wzór oryginału.
Opcja 2. Skleić ze sobą i odlewać mocowania jako jeden zespół. Przykręcić do drewnianych podkładów i wsuwać szynę.
Opcja 3. Zrezygnować z łapek i szynę kleić do podkładów np. na silikon.
Czy przekombinowane, pewnie tak ale złapałem niezłą zajawkę więc się bawię
Opcja 2. Skleić ze sobą i odlewać mocowania jako jeden zespół. Przykręcić do drewnianych podkładów i wsuwać szynę.
Opcja 3. Zrezygnować z łapek i szynę kleić do podkładów np. na silikon.
Czy przekombinowane, pewnie tak ale złapałem niezłą zajawkę więc się bawię
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Super to wygląda. Czekam na dalsze efekty pracy.
- Motyl
- Kierowca
- Posty: 596
- Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 6 times
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Lato minęło więc trzeba się wziąć do roboty.
Malowanie odbyło się w rytmach "Więc chodź, pomaluj mój świat
Na żółto i na niebiesko"
Pierwsze brudzenie, planuję subtelną waloryzacje, nie wrak. Mam wenę więc do końca tygodnia skończę.
Malowanie odbyło się w rytmach "Więc chodź, pomaluj mój świat
Na żółto i na niebiesko"
Pierwsze brudzenie, planuję subtelną waloryzacje, nie wrak. Mam wenę więc do końca tygodnia skończę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Motyl
- Kierowca
- Posty: 596
- Rejestracja: 26 gru 2011, 20:18
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 6 times
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Koniec.
Jeździ i świeci.
Tym razem trochę więcej zdjęć.
Jeździ i świeci.
Tym razem trochę więcej zdjęć.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Maciej
- Site Admin
- Posty: 8196
- Rejestracja: 07 paź 2012, 17:47
- Has thanked: 64 times
- Been thanked: 112 times
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
Przyłączam się do zachwytów
super wykonanie i weathering 