Strona 5 z 5
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 20 paź 2023, 14:50
autor: mongrel
Efekt końcowy naprawdę robi wrażenie.

Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 20 paź 2023, 19:59
autor: Badylek
Możesz pokazać tory?
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 20 paź 2023, 20:41
autor: Sogun
Badylek pisze: ↑20 paź 2023, 19:59
Możesz pokazać tory?

jasne, pokaż foty

jaki Ci wyszedł rozstaw szyn dla tej skali?
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 20 paź 2023, 22:29
autor: czarny Ślązak
Świetnie wygląda
Gratulacje

Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 21 lis 2023, 21:58
autor: Motyl
Nie mam jeszcze torowiska. Tylko prowizoryczną podstawkę. Mam ustawione podwozie pod wymiar wewnętrzny między główkami szyn na 109mm (biorę wymiar 1:1 i szkaluje do 13,2).
Kombinuję jak najlepiej zrobić formy, pójdę w silikon.
Drewniane listewki które mam, są ciut za krótkie na podkłady... Także dużo pracy przede mną
Re: Relacja budowy lokomotywy LEW EL 16 skala 1:13,2
: 10 sty 2026, 14:51
autor: Motyl
Cześć,
Po 5 latach od rozpoczęcia projektu, zmobilizowałem się i uporządkowałem pliki które miałem i też dorobiłem brakujące by chętni (jeśli się tacy znajdą) mogli w pełni wydrukować tą słodką lokomotywkę.
https://cults3d.com/en/3d-model/home/tr ... scale-1-14
Pozdro