Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Rozmowy ogólne o industrialu i aspektach technicznych
Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2012
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Hauler »


Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: griszaa »

Co to ? drukarka w pełni wydrukowana na drukarce ?

Awatar użytkownika
Rasalo
Maszynista Fi 26
Posty: 4293
Rejestracja: 04 kwie 2013, 18:46
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Rasalo »

Hauler pisze:https://www.thingiverse.com/thing:2780361

Coś dla Rasalo :hehe
:he :he :he

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Pawloosw »

Dla Rasalo to powinna miec tez wydrukowane silniki i przewody. :ok

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Arcidiablo »

Ale sobie robicie z kolegi Rasalo bekę :scratch jak nie lubi drukarek 3D, to nie lubi :o

Awatar użytkownika
Jendrys
Kierowca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2017, 21:51

Którą koparkę wybrać?? Pc270 czy xl 4200?

Post autor: Jendrys »

Witam wszystkich.
Panowie potrzebuje fachowej opinii a wiem że tylko tu mogę ją znaleźć. Mianowicie od długiego czasu przymierzam się do zakupu koparki z tym, że potrzeba jeszcze trochę funduszy [emoji23] ale jakoś może wreszcie się uda. Ale jak to w życiu to i modelarstwie trzeba mieć plan a jak się ma plan to się wie np na co dokładnie się zbiera a nie ma rozkojarzone myśli i zmiana zdania jak u kobity w trakcie cioty. co miesiąc coś innego hehe. sam nie wiem cały czas mnie męczy temat w którą stronę iść tzn np.pc270 z brmina i wtedy np pompę z magola hr7 i zawory i siłowniki z premacomu czy może 4200 z rc4wd ? Z tym że jestem pewien że wcześniej czy później będę nie zadowolony z hydro i będę chciał wymienić a po za ty m to gotwiec więc tak średnio bo chciałbym coś pogrzebać z tym że nigdy nie miałem do czynienia z hydro oczywiście przejrzałem tego mnóstwo na necie ale to nie to samo co mieć to w dłoni co nie ale myślę że może jakoś z waszą pomocą udało by mi się to poskładać w całość. Co do pc270 nie jestem pewien tylko dlatego bo stosunkowo mało tego widzialem w necie i nie wiem jak się ona ma w realu do 4200? Co byście polecili Panowie będę bardzo wdzięczny za każdą sugestie z pewnością pomoże mi to obrać jakiś kierunek. pozdrawiam

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: griszaa »

Jesli chodzi o wyglad .. (a tu ma to ogromne znaczenie .) To bierz 270... wyglada milion razy lepiej niz 4200
Pompy od mogom nie bierz lepiej zainwestowac w pompy naszego kolegi Kamaza (podobne do pomp leimbaha ) a rozdzielacz to albo leimbah albo chinski z aliexpres ...
Pzdr

Awatar użytkownika
Jendrys
Kierowca
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2017, 21:51

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Jendrys »

griszaa pisze:Jesli chodzi o wyglad .. (a tu ma to ogromne znaczenie .) To bierz 270... wyglada milion razy lepiej niz 4200
Pompy od mogom nie bierz lepiej zainwestowac w pompy naszego kolegi Kamaza (podobne do pomp leimbaha ) a rozdzielacz to albo leimbah albo chinski z aliexpres ...
Pzdr
Ok dzięki wielkie za opowiedz Griszaa. Już myślałem że temat nie wskoczył bo za każdym razem gdy chciałem na niego wejść to pokazywał się błąd i całkiem przypadkowo udało mi sie otworzyć że ktoś odpowiedział. To w sumie zostało czekać kiedy brmin będzie miał ją z powrotem na stanie [emoji3] i że akurat w tym momencie bede miał kasę gotową. chyba czas zacząć wyprzedawac stare części i kilka modeli czego nie lubię ale chęć posiadania koparki jest chyba większa. [emoji23]

Wysłane z mojego WAS-LX1A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
griszaa
Złomiarz
Posty: 10987
Rejestracja: 22 sie 2012, 04:52
Been thanked: 2 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: griszaa »

:ok

Awatar użytkownika
Arcidiablo
Kierowca
Posty: 3519
Rejestracja: 16 lut 2014, 11:41
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...

Post autor: Arcidiablo »

Podpowiedzcie mi proszę czy są take hexy, które po części wchodzą na grubszą częścć osi 6 mm, a w węższym miejscu mają 4 mm i tym samym dochodzą do otworu na pin ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ