Re: Nie wiesz gdzie pytać? zapytaj tutaj ...
: 18 maja 2026, 20:22
Niskopodwoziówki tam czasem nie spawasz?
Ciężarówki Tamiya, maszyny budowlane, pojazdy leśne i inne RC
https://rctruck.pl/forum/
Niskopodwoziówki tam czasem nie spawasz?
nie nie, kilka lat temu kupiłem z forum Zetora, już nawet nie pamiętam od kogo, później go przerobiłem trochę i teraz planuję zrobić go od nowa, ale tak na tip top ze spawaniem tigiem
Mam tiga z funkcją zimnego spawania, jeszcze tego nie testowałem. Amperażem mogę też zjechać do 5A więc myślę spokojnie pospawam elektrodą 1,6 lub 1,0
Tak pytam bo mówiłeś że będziesz robił ale chyba widzę plany się zmieniłyadammKI pisze: ↑21 maja 2026, 08:38nie nie, kilka lat temu kupiłem z forum Zetora, już nawet nie pamiętam od kogo, później go przerobiłem trochę i teraz planuję zrobić go od nowa, ale tak na tip top ze spawaniem tigiema kabinę wstępnie rozrysowałem w cad tylko nie mogę znaleźć tego pliku.
Ale jak znajdę to pójdzie do wycinania laserowego z arkusza stali, będzie można polakierować proszkowo.
A gdy już powstanie ten Zetor to wtedy do niego cała masa osprzętu.
Już wstępnie pospawany agregat uprawowy tylko stanąłem z projektem bo nie mam traktora i nie mogę zaprojektować połączenia agregat-traktor.