Rejestrator jazdy

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Rejestrator jazdy

Post autor: Pawloosw »

Panowie, krotkie pytanko. Patrzac na to co sie wyrabia na drogach i coraz czestszych wałkach cwaniakow wyprzedzajacych i dajacych po hantlach zeby wyludzic ubezpieczenie, doszedlem do wniosku, ze w dzisiejszych czasach trzeba zaopatrzyc sie w jakis rejestrator zeby jezdzic po drogach publicznych w miare spokojnie.

Nie zamierzam wydawac jakis chorych pieniedzy, to ma byc tylko w razie wu dowod w sprawie. Na podstawoe kilku recenzji, rankingow natrafilem na navitel r200 (159zl) i na razie wydaje sie byc najlepszym wyborem. Maly, sam sie uruchamia po zaplonoe, ma gsensor.

Ktos uzywa na codzien podobnego ustrojstwa i moglby sie wypowiedziec, albo polecoc cos innego nie drozszego?

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Sławek »

Moim skromnym zdaniem najprościej, dobrze, i co istotne zapewne, najtaniej, to tele w uchwyt i np. Yanosik który ma opcję nagrywania, przy okazji masz info o radarach, policji i wypadkach oraz nawigację, są tez inne apki tego typu. Miałem kiedyś taką kamerkę ale to nieporozumienie, wisi toto pod sufitem, trzeba kombinować z kablami i wygląda na dodatek deczko wieśniacko :D

Pozdr

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Pawloosw »

Tez ciekawa opcja, tylko nie tylko ja jezdze tym autem. Dwa jak z miejscem w telefonie? Ta apka nagrywa krotki plik i nadpisuje go pomokreslonym czasie? Yanosik z ta opcja rejestrowania jest za free czy platny?

Awatar użytkownika
wajha1983
Kierowca
Posty: 4882
Rejestracja: 10 lis 2013, 16:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 10 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: wajha1983 »

Ja mam navitel R400 i jest z nigo zadowolony, to już drugi .
Zrobiłem sobie dodatkowe gniazdo w sumie pół godziny roboty i mam pod deska rozdzielcza wtyczke dla kamerki i nie mam problemu z kablami.
Kamerka nagrywa dobrze i dobrej jakości nawet w nocy, jest na tyle mala ze się chowa za lusterkiem i mi osobiście nie przeszkadza, widać ją trochę z zewnatrz, jak się przyjrzysz.
Plus takiego rozwiązania jest taki ze ci nie obciąża telefonu w rozwiązaniu podanym przez Sławka, ani pamięci telefonu ani bateri,których nie można wymieniać w ostatnich modelach smartphonow.
Plus do tego masz gsensor w razie uderzenia na parkingu co czasami się przydaje

Awatar użytkownika
Sławek
Site Admin
Posty: 14530
Rejestracja: 21 gru 2011, 22:12
Has thanked: 15 times
Been thanked: 21 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Sławek »

Nie napisałem najważniejszego, taki materiał NIE STANOWI dowodu rzeczowego w sądzie :)

Pozdr

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Pawloosw »

W sadzie moze i nie, ale gdyby doszlo do zdarzenia, delikwent by kombinowal, wzywam policje na miejscu ustala sie co i jak bylo, i w razie potrzeby pokazuje nagranie funkcjonariuszom. Wydaje mi sie, ze to najlepsza i chyba jedyna dzisiaj forma zabezpieczenia. :scratch
Nie ma kompilacji faili na pl drogach zeby nie bylo tam kombinatora ktory wyprzedza tylko po to, zeby przed maska zahamowac. Pozatym juz kilka razy mialem zdarzenie, ze samochod z naprzeciwka na wlaczonym kierunkowskazir (obudwoje bysmy skrecili i sie mineli) pojechal na wprost...

Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Posty: 5212
Rejestracja: 22 sty 2012, 10:28
Has thanked: 16 times
Been thanked: 47 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: borek »

:he Jak miałem stary samochód to mi zajeżdżali drogę :he
Aktualnie od tygodnia korzystam z VIOFO a 119 versja 2.0 super mi się podoba mała zgrabna plus 10000mah power bank nagrywa cały czas nawet na parkingu, bo miałem kilka razy lusterka pozaginane i wyszło że dzieciaki skakały wokół na hulajnogach, Koszt 470zł z modułem GPS z nagrywaniem prędkości jazdy,

[youtube]http://youtu.be/A47WGPdk5VM[/youtube]

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Pawloosw »

Gdyby nie ta cena... zostane chyba przy tym r200. :scratch

Awatar użytkownika
glowa1986
Kierowca
Posty: 638
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:50
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: glowa1986 »

a mio c320?

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Pawloosw »

300pln to stanowczo za duzo na moj budzet nadszarpniety remontami.

ODPOWIEDZ