Mercedes 1850L Hakowiec

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2012
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Hauler »

Jedynie środkowy kabel w silniku powinien być z środkowym kablem na regulatorze

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Pawloosw pisze:W bezszczotce niesensorowanej nie ma to zadnego znaczenia. Grunt zeby pompa krecila we wlasciwa strone. :ok
Nie zamawiaj z jebaja bo Cie to przedrozy w pi...
Podesle Ci linka do tego kabelka z modulem na alli, zamowisz do siebie, i jak przyjdzie podeslesz mi modul z moim kablem i po sprawie. :)
Chyba w prawo kręciła z tego co pamiętam.. byl za 100 z tego co pamiętam i darmowa wysylka :) więc cena normalna ?

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 9750
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 15 times
Been thanked: 10 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Pawloosw »

Jak stowka, to cena do przelkniecia :ok
Ale kabelek wychodzil juz sporo drozej z tego co pamietam.

Awatar użytkownika
misiek
Kierowca
Posty: 354
Rejestracja: 16 sty 2018, 09:31
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: misiek »

Pytanie, jaka jest średnica zew rury z której wykonany jest siłownik?

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

misiekOC pisze:Pytanie, jaka jest średnica zew rury z której wykonany jest siłownik?
Wyjechałem na weekend. Zapytaj Slawka albo jutro wieczorem Ci napiszę

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

Mam pytanko. Chce uruchomic pompę hydro tylko na czas ruchu serwa w rozdzielaczu. Udalo mi się zmixowac kanały tak ze pompa włącza sie wraz z ruchem serwa tylko silnik pompy jest jednokierunkowy tzn ustawiony mam na jeden kierunek. Wiec przy ruchu przepustnicy w gore uruchamia się serwo wraz z pompą. Przy ruchu przepustnicy w dół działa samo serwo. Wie ktoś z was jak to zrobić na turnigy x9 (bez wgranego nowego softu) żeby pompa zalaczyla się też przy przepustnicy w dol? Moglbym ustawić na regulatorze oba kierunki ale to raczej bez sensu bo pompa będzie się kręcić w prawo i w lewo wtedy

Awatar użytkownika
mongrel
Kierowca
Posty: 1427
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:27
Has thanked: 32 times
Been thanked: 6 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: mongrel »

A nie lepiej inaczej ugryźć temat. Większość czasu pracy modelu to jazda, załadunek i rozładunek to tylko ułamek tego czasu. Serwa zasilane były by non stop, wiele nie zużyją. W stanie neutrum serwa i rozdzielacza(przepływ zamknięty na siłowniki) nie będą chyba działały jakieś duże siły na serwa żeby cały czas musiały myszkować więc tylko pompę byś odpalał z przełącznika apki na czas załadunku i rozładunku.

Niedzwiedz2o
Kierowca
Posty: 547
Rejestracja: 08 mar 2017, 19:05
Been thanked: 1 time

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Niedzwiedz2o »

mongrel pisze:A nie lepiej inaczej ugryźć temat. Większość czasu pracy modelu to jazda, załadunek i rozładunek to tylko ułamek tego czasu. Serwa zasilane były by non stop, wiele nie zużyją. W stanie neutrum serwa i rozdzielacza(przepływ zamknięty na siłowniki) nie będą chyba działały jakieś duże siły na serwa żeby cały czas musiały myszkować więc tylko pompę byś odpalał z przełącznika apki na czas załadunku i rozładunku.
Można tak i w ostateczności tak zrobię. Ale to jest denerwujące nawet jak się czesto nie używa. Mialem tak przy hds i mnie to denerwowalo. Pompa chodzila ciagle przy zabawie hds na takich obrotach ze przy pewnych czynnosciach przy dluzszej zabawie eszystko gorące wraz z olejem. Sposób z serwami które włączają pompe kiedy faktycznie chce jej użyć jest dla mnie lepszy chociaż zatrzymal mnie problem o którym napisalem wyżej. I da się to zrobić tylko nie wiem jak

Awatar użytkownika
Drabek
Kierowca
Posty: 9097
Rejestracja: 09 sie 2012, 20:35
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Drabek »

Pewnie się da. Tyko trzeba pokombinować

Awatar użytkownika
Hauler
Kierowca
Posty: 2012
Rejestracja: 26 kwie 2015, 11:38
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Mercedes 1850L Hakowiec

Post autor: Hauler »

Jak będę miał chwile pokombinuje z ustawienimi i napiszę co i jak

ODPOWIEDZ