King Kong RC ZL-130

Awatar użytkownika
trucker-pl
Kierowca
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2024, 15:09
Has thanked: 20 times
Been thanked: 19 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: trucker-pl »

No ba, dywanik musi być :P

Awatar użytkownika
Pawloosw
Kierowca
Posty: 10004
Rejestracja: 01 sie 2013, 22:06
Has thanked: 32 times
Been thanked: 25 times

Re: King Kong RC ZL-130

Post autor: Pawloosw »

W domu na serwetce, a na spotach po znakach jeździ…. Bądź tu mądry. :he

ODPOWIEDZ