1% dla Ninki

Rozmowy na luźno
Awatar użytkownika
rodzynek
Kierowca
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

1% dla Ninki

Postautor: rodzynek » 10 sty 2019, o 16:52

Rzadko tu jestem strasznie dużo obowiązków. Jelcze stoją i rdzewieją :( Wiem jacy dobrzy i życzliwi ludzie tutaj są, jakby ktoś miał ochotę nadal wesprzeć nas swoim 1% czy też przesłać dalej wśród znajomych pracowników/pracodawców naszą ulotkę bardzo będę wdzięczny. :friends

W tym roku również zbieramy 1% dla Ninusi na turnusy rehabilitacyjne i badania . Ninka ma wiele problemów porusza sie w ortezach, nie mówi jest mocno opóźniona komunikatywnie ale ostatnio zaczęły się problemy hematologiczne zagrażające jej życiu - przetoczenia krwi w centrum zdrowia. Nadal nie wykryto przyczyny skąd tak silna anemia, hemoglobina na poziomie 5 (narazie wykluczyli białaczkę, a już byłem załamany).Nie wiadomo co się dzieje i zaczynamy już badać ją prywatnie ,bo niestety w centrum zdrowia dziecka nie wiedzą co się dzieje i dlaczego, a terminy badań... :facepalm genetyczne za rok :facepalm :facepalm :facepalm .
Jeśli możecie prosimy przy rozliczeniu podatku wpisanie dla Nini tego 1% :) . Dziękujemy :friends

Z pozdrowieniami i wdzięcznością
Kamil
Załączniki
ninka.jpg
ninka.jpg (74.35 KiB) Przejrzano 111 razy
ninka.jpg
ninka.jpg (74.35 KiB) Przejrzano 111 razy
Awatar użytkownika
barman_pl
Moderator
Podziękował: 76 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Re: 1% dla Ninki

Postautor: barman_pl » 11 sty 2019, o 07:55

Przypomnij się około marca, bo pewnie wiele osób zapomni :)
Awatar użytkownika
borek
Traktorzysta
Podziękował: 78 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Postautor: borek » 11 sty 2019, o 08:48

Dla firm w styczniu Rodzynek wie co robi :ok
Awatar użytkownika
rodzynek
Kierowca
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postautor: rodzynek » 11 sty 2019, o 15:40

Dokładnie jak borek mówi. Ale przypomnę się napewno jak ktoś chcę to mogę nawet jako budzik siebie nastawić hehe :he pozdrawiam i dzięki za wsparcie :)

Wróć do „Off-Topic”